[DarkCOMET Rat Kullanımı Ve Undetected Eğitim Seti ]

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
//Videolar alıntıdır.Asıl sahibi "high voltage"'dır.

Giriş::

Videolar bana ait değildir. Anlatım gayet detaylı ve kaliteli olduğu için hoşuma gitti. Böyle bir seti de sizin beğeninize sunmamak olmaz. Asıl mesele RAT'ı kurmak değil yedirmektir biliyorsunuz.. Böyle konularda bilgi sahibi olarak kurbanlarınızı katlayabilirsiniz.

Videoların İçeriği::

l9YVOr.png

Dosya Boyutu::

Videoların hepsi 720 p kalitesindedir. [238 MB]

RAR Şifresi::

1923tht

İndirme Linki::

Undetected Eğitim Seti ve Darkcomet Rat Kullanımı {{MEDIAFIRE}}

işinize yarayacağını düşünüyorsanız ve faydası dokunduysa lütfen konuyu güncelleyerek diğer kardeşlerimizin görmesini sağlayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Tanımlanamayan arşiv Sorunu Düzeltilmesini Rica Ediyorum :)

Aynı sorunu yaşayan varsa tekrar farklı bir şekilde yükleyebilirim.

winrar 5.21 kullanıyorum ve rahatlıkla sorun yaşamadan çıkartabiliyorum.

edit: böyle bir sorun için WinRar ı açtıktan sonra paylaştığım rar dosyasını sağ tıklayarak veya Alt+R yaparak onarmayı deneyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.