Darkcomet Userlerini Botnete Aktarma Yardım!

efendi922

Üye
31 Ocak 2016
145
0
New Zealand
Öncelikle Selamun aleyküm.Ben darkcometi uzun zamandır kullanıyorum bu userleri botnete tek tek aktarıp neler yapabilirim öneri verirmisiniz.

BrM0qg.jpg

Santroz9

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
804
0
Bilinmezden
Bu işlerin sonu hiç iyi bitmiyor. Ne olur ne olmaz haber vermek istedim. Elinde sonunda birisi sinir olup dava açınca 1 hafta sonra savcılıktan posta geliyor. Hiç başıma gelmedi lakin çok iyi bilirim. Zamanında yani 3 sene önce sana dava açıcam demişti bir çocuk. Bende saftım. İnanıp korkudan a dan z ye kadar sadece korku mu yenmek için araştırma yapmıştım. 1 hafta sonra korkum amca gitmişti... Şimdi bu sana dava açıcam diyip korkutmaya çalışanlar olacaktır tabii ama ya gerçekten dava açarsa kısmını da düşünmek gerek. Bağlantı senin ip adresine geleceğinden dolayı gizlenme ihtimalin de yok. Vpn falan kullanırsan bağlantı çalışmaz.

efendi922

Üye
31 Ocak 2016
145
0
New Zealand
bu işlerin sonu hiç iyi bitmiyor. Ne olur ne olmaz haber vermek istedim. Elinde sonunda birisi sinir olup dava açınca 1 hafta sonra savcılıktan posta geliyor. Hiç başıma gelmedi lakin çok iyi bilirim. Zamanında yani 3 sene önce sana dava açıcam demişti bir çocuk. Bende saftım. Inanıp korkudan a dan z ye kadar sadece korku mu yenmek için araştırma yapmıştım. 1 hafta sonra korkum amca gitmişti... şimdi bu sana dava açıcam diyip korkutmaya çalışanlar olacaktır tabii ama ya gerçekten dava açarsa kısmını da düşünmek gerek. Bağlantı senin ip adresine geleceğinden dolayı gizlenme ihtimalin de yok. Vpn falan kullanırsan bağlantı çalışmaz.

zenmate + pure vpn var pcnin ip farklı gezindiğim ip farklı tedbirleri aldım ben merak etme :d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.