DC ÖZEL BOT ALTYAPI

fsKS

Üye
11 Şub 2023
137
3
74

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
11
716
dostum forum senin çöplüğün mü? Gelip hiç bir işe yaramayacak infoları dump ediyorsun buraya, konu listesini işgal ediyorsun. Açtığın konularda link dışında hiç bir şey yok, ne bir açıklama, detay, ekran görüntüsü vs...

Lewu

Yeni üye
13 Mar 2021
49
2
11
yukardaki hocama katılıyorum burası bildiğin pek çok forum gibi değil daha çok özgün içerikler paylaşılır forumlarda el değiştiren konular değil kaldı ki attığın her şey o forumlardan alınma şeyler.

fsKS

Üye
11 Şub 2023
137
3
74
dostum forum senin çöplüğün mü? Gelip hiç bir işe yaramayacak infoları dump ediyorsun buraya, konu listesini işgal ediyorsun. Açtığın konularda link dışında hiç bir şey yok, ne bir açıklama, detay, ekran görüntüsü vs...
hocam vallaha anlamıyorum sizi orada linkin yanında kocaman yazıyor. Ne çöplüğü gözünü seviyim be hocam.

yukardaki hocama katılıyorum burası bildiğin pek çok forum gibi değil daha çok özgün içerikler paylaşılır forumlarda el değiştiren konular değil kaldı ki attığın her şey o forumlardan alınma şeyler.
hangi forumlardan dost ben galiba anlayamıyorum sizi daha detaylı anlatırmısınız :DD Hangi forumdan çalmısım ben içerik ss vs. varmı varsa vallaha çok iyi olur dost

Lewu

Yeni üye
13 Mar 2021
49
2
11
hangi forumlardan dost ben galiba anlayamıyorum sizi daha detaylı anlatırmısınız :DD Hangi forumdan çalmısım ben içerik ss vs. varmı varsa vallaha çok iyi olur dost
özür dilerim böyle bir suçlamayı hemen yapmak yanlıştı ama başlıklar olsun içerik olsun birbirine çok benzer şeyler. ha bide attığın linklerin 5 tanesi çalışmıyor onları neden koydun çözemedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.