Ddoos tan anlıyan arkadaslar bakabilirmi

gea1234

Üye
19 May 2013
52
0
Merhaba arkadaslar ben bir tane online oyuna ddos atıyorum sitesi filan gidiyor görünüyor oyundan herkesi attıgını görüyorum ama öyle değilmiş. hiçbir siteye giremiyorum programı calıstırdıgım zaman ancak kapattıgımda girebiliyorum. normal birşey mi bu yoksa yaptıgım yanlıs bir şeymi var :(

NoVe

Yeni üye
16 May 2013
10
0
kardeşim programı çalıştırdığında bütün hızın o siteye yoğunlaşıyor o yüzden başka sitelere giremiyosun bu normal bi şey kapattığında kendine gelir

gea1234

Üye
19 May 2013
52
0
haklısın kardeşim de ddos koruması olmadıgı halde siteye veya oyuna bir zarar veremiyor. neden olabilir bu yanlıs mı yapıyorum acaba :(

gea1234

Üye
19 May 2013
52
0
korumasız siteleri bile etkiliyemiyorum programla dogru yapıyorsam eger. ping atmanında program kadar etkili olamıyacagını söylüyorsun ne yapabilirim acaba başka fikri olan varmı arkadaşlar :(

gea1234

Üye
19 May 2013
52
0
kardeşim aradım buldum denedim hatta. EroS un yaptıgı sanırım onu önerdiniz bana ama onunda hiçbir etkisi olmadı yada ben yapamadım şimdi milletin kafasını karıstırmıs gibi olmuyum :( başka program önerebilicek arkadaşlar varmı sitenin çökmesi oyunun durması yeterli :(

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
sana bırsey soylıyımmı kardesım zamanını boşa harcama o tür programla 20 kişi toplayıp 100 saat bıle ping atsan sıteyı cokertemezsın kalıcı zarar veremezsın bosuna zamanını ddos programıyla harcama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.