Ddos atağı yaparken IP adresim görünmesin istiyorum

fthrds

Yeni üye
11 Haz 2016
21
0
Merhabalar

Ddos atağı yaparken IP adresim görünmesin istiyorum VPN kullanıyorum ama tereddütlerim var yardımcı olurmusunuz.

Ve hangi programı kullanmalıyım aklımda bi kaç tane var.
İşletim sistemi olarak Linüxün Tails sürümü işletim sistemiyle Ddos atağı yapmak nasıl olur? Yani ne gibi yararı-zararı olur?

Lütfen gerçekten bilenler deneyenler sorular hakkında bilgisi olanlar yazarsa memnun kalırım öbür türlü herkes bişey söylüyor birbirine giriyor.

Hayırlı Ramazanlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bossclown

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
471
0
Bursa
Dostum öncelikle başlığın yanlış sorunun hakında olmalı
Ddos atağı tek pc ile yapılmaz toplu bir grupla yapılır daha çok Dos öğrenmeye çalış forumda araştır bulursun

fthrds

Yeni üye
11 Haz 2016
21
0
MRDreAmsTR tabiki kesin manada Ip gizlenemez fakat Ddos saldırısında kullandığım VPN faydası olur mu saldırı olan sitenin LOG larında gerçek IP mi gözükür VPN tünelinden çıktığım değiştirdiğim IP mi

fthrds

Yeni üye
11 Haz 2016
21
0
Dostum öncelikle başlığın yanlış sorunun hakında olmalı
Ddos atağı tek pc ile yapılmaz toplu bir grupla yapılır daha çok Dos öğrenmeye çalış forumda araştır bulursun

Başlığı hatılatmanızla değiştirdim teşekkür ederim.

Siz Botneti diyorsunuz zombi olayı yani onuda düşünüyorum fakat ilk aşamada kendi PC imden ANONİM olarak Dos atağını çözmek istiyorum Hoic Vs kullanarak.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Kardeşim VPN sadece tarayıcı İp'simi değiştirir sen bilgisayar da proxy kullanacağım diyorsan ghost adlı bir program var onu kullanmanı tavsiye ederim fakat tamamı ile gizlenemessin. Tor browser da kullanirsam güvenlik önlemini 2 katına çıkarırsın. Vesselam.
İyi forumlar

BlueFongen

Üye
6 Nis 2016
245
0
Deepweb
İp Gizleme Yoktur 2 İp Türü Vardir

Local İp

Yerel İp

Yerel İp yi Degistirebilirsin

Ama Local İp Yi Asla Degistiremezsin Zaten Saldiri Yaptiginda Su Komutlar Olur

>Attacked 05:20 Local : 881.314.31 İp : 981.421.421

Kafadan Attim Tabi :)

fthrds

Yeni üye
11 Haz 2016
21
0
Kardeşim VPN sadece tarayıcı İp'simi değiştirir sen bilgisayar da proxy kullanacağım diyorsan ghost adlı bir program var onu kullanmanı tavsiye ederim fakat tamamı ile gizlenemessin. Tor browser da kullanirsam güvenlik önlemini 2 katına çıkarırsın. Vesselam.
İyi forumlar

Peki proxy kullanınca DDOS programını kamufile edicek mi yani anonim yapıcak mı. Tor Browser anonimlik için ideal fakat DDOS atağı nasıl oluyor TOR ile.

byGH

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
865
1
root@root:~#
ddos veya hack yapacaksanız ya sanal makine de yapacaksınız yada internet kafede yada bi wifi hackleyip hack işlerinizi o bağlantıda yaparsanız daha güvenli olur diye düşünüyorum

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
http://www.turkhackteam.org/c-c/1338165-dr4k0l0l-quantum-ddos-tcp-syn-flooding-araci.html

Konuma bakabilirsin, random kaynak IP adresleri ile TCP protokolünü kullanarak sadece SYN bayraklı paket gönderir, ACK bayraklı paket göndermez. Bu sebeple hedefimizde oturumlar açık kalır. Bu oturumlar limite vurunca da başka clientlar bağlanamaz... Konuda SYN Flooding'in ne olduğunu belirttim. Sanırsam Linux kullanıyorsun zaten... Yakında volumetrik saldırı yapan versiyonunu da (UDP Flooding) yayınlayacağım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.