DDOS IP Gizleme

mTiwelex

Yeni üye
29 Ocak 2015
42
0
Merhaba arkadaşlar DDOS atmayı düşünüyorum ancak atacağım site iyi korunuyo.DDOS atarken benim attığımı öğrenememelerini istiyorum.Bunun bir yolu var mı ? Forumda aradım ancak gözden kaçırmış olabilirim konu başlığını da link olarak atabilirseniz sevinirim.

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Merhaba arkadaşlar DDOS atmayı düşünüyorum ancak atacağım site iyi korunuyo.DDOS atarken benim attığımı öğrenememelerini istiyorum.Bunun bir yolu var mı ? Forumda aradım ancak gözden kaçırmış olabilirim konu başlığını da link olarak atabilirseniz sevinirim.

Kardeşim her türlü istenilirse bulurlar. Ancak sen Türkiye dışı bir siteye saldırırsan bulsalar da Türk devleti izin vermedikçe bir şey yapamazlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.