Ddos Saldırısı Yapılıyor, Ne Yapmalıyım?

zayAA

Yeni üye
12 Nis 2022
27
6
Dün pc me yanlışlıkla bir dosya indirdim ve virüs dosyasıymış ve pc açık olduğu sürece ddos yiyiorum nasıl engellerim lütfen yardım edin

ve telefonum ios telefonuma da sıza bilirlermi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Aynen pc myavaşlıyo internet bağlantısı yavaş arada gidiyo
Bir Malware Yazılımına Detaylı Tarama Yapmanız Gerekmekte Entekre Edilmiş Virüs Şuan sisteminizin arka planda çalışır durumda ayrıca sisteminizin güvenlik seviyesi oldukça düşük dosya indirildiği andan itibaren engellenirdi bir güvenlik duvarınız eğer olsaydı

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
DÜN PC ME YANLIŞLIKLA BİR DOSYA İNDİRDİM VE VİRÜS DOSYASIYMIŞ VE PC AÇIK OLDUĞU SÜRECE DDOS YİYİORUM NASIL ENGELLERİM LÜTFEN YARDIM EDİN

VE TELEFONUM İOS TELEFONUMA DA SIZA BİLİRLERMİ?
Anladığım Kadarıyla Trojan,bat Tarzı Virüsler Girdi Sisteminize Ve DDos Yemekten Çok Botnet Ağında Bir Zombi Olarak Kullanılıyorsunuz Galiba Network Hızınızda Bir Düşüş Vs..Var Galiba Doğrumudur

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
445
248
21
Kali Linux
Merhaba Dostum
Bu Yaşadığın Tatsız Olaya El Atmaya Geldim Hiç Merak Etme :)

Bilgisayarına Eset Smart Securtiy Yükleyerek Bağlanan Ağları Engelleyebilirsin
Modem arayüzüne gir ve kaç tane cihaz bağlanıyor bak
Belki wifinin şifresini kırıp bağlanan olabilir. (şifreyi değiştir)
Modem Arayüzüne girip güvenlik duvarını yüksek seviyeye al

Şimdiden İyi Şanslar

İYİ FORUMLAR

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Aynen pc myavaşlıyo internet bağlantısı yavaş arada gidiyo
Bir Malware Yazılımına Detaylı Tarama Yapmanız Gerekmekte Entekre Edilmiş Virüs Şuan sisteminizin arka planda çalışır durumda ayrıca sisteminizin güvenlik seviyesi oldukça düşük dosya indirildiği andan itibaren engellenirdi bir güvenlik duvarınız eğer olsaydı

Çözüm

zayAA

Yeni üye
12 Nis 2022
27
6

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.