Ddos yasakmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RootVited

Üye
13 Ocak 2018
110
0
İzmir
merhabalar ddos türk hack team tarafından yasaklaştırılmışmıdır ? Bazıları ddos yasak diyor arkadşım dedi de yasaksa ban yemek istemediğimden yapmadım :)

The Spyware

Yeni üye
13 Ocak 2018
21
0
Site Çökertip De Buraya Link Atmak Yasak Biliyorum Bana Kalırsa Kötü Bir Yasak
SQL Açıklı Site Hackleyince Ne Oluyor Yetenek Mi Bu ?
En Azından Düzgün Bir Siteye DDos Atarsın Bir Şey Yapmış Olursun
Şuan En Güncel Saldırı Türü DDos Botnet iken SQL Açıklı Site Hacklmemek Ne Bana Kalırsa Hacking Kültüründe Bir Yeri Yok Adama Bakıyorum Çiçekçi Sitesi Hacklemiş Neden Yaptın Diyorum
THT için :D Yahu Anlamıyorum Böyle Bir Sitenin Hacklenince THT Ne Gibi Bir Katkı Olacak ?
Bunun Hiç Bir Hacker Umursamaz Seni De Popüler Yapmaz

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Site Çökertip De Buraya Link Atmak Yasak Biliyorum Bana Kalırsa Kötü Bir Yasak
SQL Açıklı Site Hackleyince Ne Oluyor Yetenek Mi Bu ?
En Azından Düzgün Bir Siteye DDos Atarsın Bir Şey Yapmış Olursun
Şuan En Güncel Saldırı Türü DDos Botnet iken SQL Açıklı Site Hacklmemek Ne Bana Kalırsa Hacking Kültüründe Bir Yeri Yok Adama Bakıyorum Çiçekçi Sitesi Hacklemiş Neden Yaptın Diyorum
THT için :D Yahu Anlamıyorum Böyle Bir Sitenin Hacklenince THT Ne Gibi Bir Katkı Olacak ?
Bunun Hiç Bir Hacker Umursamaz Seni De Popüler Yapmaz

Neden yasak biliyormusun ?
Nerden anlayacaklar onun yaptığını zone ile olmaz o iş.
Düşüncen çok saçma evet sql açığı ile site hacklemek marifet. Emek var sonuçta.
Site Hacklemek tht ye nasıl bir katkısımı olur ? :d Şuan tht adına hiç site hacklenmeseydi saldırı yapılmasaydı tht nasıl dünya çapında büyüyecekti ?

Broj

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
451
1
Site Hacklemek tht ye nasıl bir katkısımı olur ? :d Şuan tht adına hiç site hacklenmeseydi saldırı yapılmasaydı tht nasıl dünya çapında büyüyecekti ?

Açıklayıcı olmuş

The Spyware

Yeni üye
13 Ocak 2018
21
0
Peki Tamam Sırf Ün Yapmak İçin Mi Hackliyoruz Yani Madem Aileyiz Anlasınlar Kimseye Bir Şey İnandırma Gibi Zorunluluğumuz Yok Video Çeker Zone Şart mı ? THT adına çiçekçi sitesi hackleyince ne oluyor ün mü güldürdün beni :)Hackleyeceksek Adam akıllı site hackleyek 7 yaşındaki kardeşimdi sql açıklı siteye sızıyor marifet değil bu açıyon havij 5-6 mouse tık ile site hackleniyor marifet bu ? Hadi bir amaç olsa oturup susacam yahu hindistan sitesi bize ne yaptı ?
şöyle hacktivistler gibi bir amacımız olsa iyi örneğim israil çocuklara şiddet uyguluyor onlar saldırsak saldırıyoruz ama boş ulan israilin sql açıklı sitesine sızsan ne yarar umursamazlar bile index de değişir zor mu ?

Son düzenleme:

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Peki Tamam Sırf Ün Yapmak İçin Mi Hackliyoruz Yani Madem Aileyiz Anlasınlar Kimseye Bir Şey İnandırma Gibi Zorunluluğumuz Yok Video Çeker Zone Şart mı ? THT adına çiçekçi sitesi hackleyince ne oluyor ün mü güldürdün beni :)Hackleyeceksek Adam akıllı site hackleyek 7 yaşındaki kardeşimdi sql açıklı siteye sızıyor marifet değil bu açıyon havij 5-6 mouse tık ile site hackleniyor marifet bu ? Hadi bir amaç olsa oturup susacam yahu hindistan sitesi bize ne yaptı ?
şöyle hacktivistler gibi bir amacımız olsa iyi örneğim israil çocuklara şiddet uyguluyor onlar saldırsak saldırıyoruz ama boş ulan israilin sql açıklı sitesine sızsan ne yarar umursamazlar bile index de değişir zor mu ?

Biz aileyiz diyince kim inanır ?
Video çekmek yerine zone almak daha az uğraştırır.
Marifet dediğim büyük bir marifet değil tabi havijle 2-3 tık ama başka yöntemler var cidden uzmanlık isteyen.
Çiçekçi sitesi zevk için hackler bazı insanlarımız zevk alıyor. Benim için hem zevk hemde tht adını duyurmak bir gün haberlere manşet olmak.
haklısın hindistan felan bişi yapmadı dediğim gibi zevk ve tht adını duyurma maksatlı yapıyolar.
Ben mesela gündemde kötü bi olay olduğunda israil mesela yaptı bu kötü olayı direk israil sitelerine saldırırm tek başıma.
Değişir ama farkına varırlar bizim susmayacağımı boşuna birlik olmadığımı anlarlar. Elimizden geleni yapıyoruz ne yapalım ? gidip silah alıp adamlarımı öldürelim. Elimizden geldiğince zarar vermeye çalışıyor hackerlarımız.

The Spyware

Yeni üye
13 Ocak 2018
21
0
Biz aileyiz diyince kim inanır ?
Video çekmek yerine zone almak daha az uğraştırır.
Marifet dediğim büyük bir marifet değil tabi havijle 2-3 tık ama başka yöntemler var cidden uzmanlık isteyen.
Çiçekçi sitesi zevk için hackler bazı insanlarımız zevk alıyor. Benim için hem zevk hemde tht adını duyurmak bir gün haberlere manşet olmak.
haklısın hindistan felan bişi yapmadı dediğim gibi zevk ve tht adını duyurma maksatlı yapıyolar.
Ben mesela gündemde kötü bi olay olduğunda israil mesela yaptı bu kötü olayı direk israil sitelerine saldırırm tek başıma.
Değişir ama farkına varırlar bizim susmayacağımı boşuna birlik olmadığımı anlarlar. Elimizden geleni yapıyoruz ne yapalım ? gidip silah alıp adamlarımı öldürelim. Elimizden geldiğince zarar vermeye çalışıyor hackerlarımız.
Yabancılar Zevkine Türk Sitesi Hacklese Biz Çıldırıyoruz Ama ?
Sırf Ün yapmak için site hacklenmez saten birisi site hacklese önüne gelen herkes tebrikler diye geçiyor yahu nesi tebrik ya ? Doğru Düzgün site hackleyelim video sıkıntı olmaz neyin başka yöntemleri var bir de sql açıklı site hacklemek için uzmanlık mı yapacaz gülerim boş siteye kaynak kodunu alıp açığı yakalayıp öyle mi sızalım işsizlik den başka bir şey olmaz bu siteleri hackleyip tht adını duyurunca bir şey olmayacak ama site sahibi üzülecek sırf senin zevkinden dolayı sen şimdi site açtın ben hackledim sırf zevkimden dolayı hoşuna gider mi özgürlük değil bu özgürlüğünü fazla kullanıyorsun ve başkasının özgürlüğünü elden alıyorsun ve tek başına saldırılmaz ne kullanıyorsun anonymous doser mı :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Ulan Elin Gavuru Zevkine Türk Sitesi Hacklese Biz Çıldırıyoruz Ama ?
Sırf Ün yapmak için site hacklenmez saten birisi site hacklese önüne gelen herkes tebrikler diye geçiyor yahu nesi tebrik ya ? Doğru Düzgün site hackleyelim video sıkıntı olmaz neyin başka yöntemleri var bir de sql açıklı site hacklemek için uzmanlık mı yapacaz gülerim boş siteye kaynak kodunu alıp açığı yakalayıp öyle mi sızalım işsizlik den başka bir şey olmaz bu siteleri hackleyip tht adını duyurunca bir şey olmayacak ama site sahibi üzülecek sırf senin zevkinden dolayı sen şimdi site açtın ben hackledim sırf zevkimden dolayı hoşuna gider mi özgürlük değil bu özgürlüğünü fazla kullanıyorsun ve başkasının özgürlüğünü elden alıyorsun ve tek başına saldırılmaz ne kullanıyorsun anonymous doser mı :)

Kardeş yazmaktan yoruldum :d
Çıldırsın işte elin gavuruda :d ben ün yapmak için hackliyorum.
Sosyal mühendisliğin ile site hackleyebilirsin. XSS ,Brute Force ,ByPass vb.
Ddos ile site hacklediğimi kim söyledi ? Ddos scriptlerimi önemkli protokol olay olduğunda kullanırım.
benim hoşuma gidiyo ve bu seni ilgilendirmez kardeşim dahada yazma sıkıldım artık.

The Spyware

Yeni üye
13 Ocak 2018
21
0
Kardeş yazmaktan yoruldum :d
Çıldırsın işte elin gavuruda :d ben ün yapmak için hackliyorum.
Sosyal mühendisliğin ile site hackleyebilirsin. XSS ,Brute Force ,ByPass vb.
Ddos ile site hacklediğimi kim söyledi ? Ddos scriptlerimi önemkli protokol olay olduğunda kullanırım.
benim hoşuma gidiyo ve bu seni ilgilendirmez kardeşim dahada yazma sıkıldım artık.

Yalandan Ün yapmak istiyorsan kendin bilirsin dostum
adam akıllı site hacklede ün yap en azından kendini kandırmazsın ve o scirptleri kullanıpta site de düşüremezsin ama düşürdün sanarsın xss brute force aferim büyük başarı

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Yalandan Ün yapmak istiyorsan kendin bilirsin dostum
adam akıllı site hacklede ün yap en azından kendini kandırmazsın ve o scirptleri kullanıpta site de düşüremezsin ama düşürdün sanarsın xss brute force aferim büyük başarı

Kardeş boş yapma ! Sanane yalandan ün yaparım Seni ilgilendirmez. Kendin yapamıyon diye millete b*k atma
Ddos scripti ile site düşürülmez.
Evet büyük başarı.

The Spyware

Yeni üye
13 Ocak 2018
21
0
Kardeş boş yapma ! Sanane yalandan ün yaparım Seni ilgilendirmez. Kendin yapamıyon diye millete b*k atma
Ddos scripti ile site düşürülmez.
Evet büyük başarı.
Dostum Ben Seni Düşündüğüm İçin Böyle Dedim Niye Beni Tersliyorsun
Evet Beni İlgilendirmez ama ben seni düşünüyorum nesini kendim yapamıyorum
millete b*k atıyorum benim demek istediğim kendilerini daha iyi şeylere geliştirip öyle saldırı yapabilirler mesala çok iyi bga eğitimleri var onları öğrensinler değil mi :)
sadece sqlmap havij ile olmaz ki bu iş tamam dostum istediğini yap az önce kendin dedin kendimi kandırım sana ne ? hoşuna mı gidiyor gerçekten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.