Deep Web 2.seviyeye nasıl erişirim?

LorexSancak

Yeni üye
9 Eki 2019
46
1
Deep Webin 2. katmanina veya Diger şeylere nasil erişebiliriz Botnet Hacking Tarzi Şeyler lazim Botnet Script veya diger katmanlar veya Türk Forumuda Olur Türk Forumlarindan arastirma yapabiliriz Hic Forum bildiginiz Varmi onion olan Googleda olmasin

Moderatör tarafında düzenlendi:

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Cevap: Deep Web İle alakali

Merhabalar 1.cisi kisisel istek yasak

2. Cisi butun turk forumlarun adi scamdan dolayi cikinca kapattilar acik ok varsada aktif degil uye alimi yok

ONUR ALP YILMAZ

Yeni üye
15 Ocak 2019
15
1

Aradığın İçeriğe Bağlı Dostum - O Kadar Kötü Şeyler Sunuyorlarki Sana :) Parasını Verince :) Çocuk Ticaretinden Tut Nelere Denk Geldim Aklın Durur :\ Kan Vahşet Videoları Arıyorsan Bestgro Gibi Siteler Mevcut - Forum Kurallarını Bilmiyorum Yeniyim Yanlışım Olduysa Affola

5 Haz 2016
115
0

Merhaba, katman spesifik bir kavram değil deepwebde, sadece erişebildiğin şeyler sonucunda girdiğin şeyler sonucunda önündeki kapılar açılıyor gibi bir şey var, arkadaşın belirttiği gibi türk forumlarının çoğunun adı çıktığı için kapandı (TDW gibi) şuan için açık olan tek forum http://freeturkkliepdv 5. onion yani birkaç gün önce bu şekildeydi şimdi hala açık mı bilmiyorum.
Yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa, wickr: baitrus
İyi forumlar:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.