Tehlikeli İçerik Deep Web e Girebilmek İçin Tarayıcı Önerileri

6 Ağu 2023
176
38
Merhaba forum üyeleri
Bu konumu deep web hakkında yeni bilenler için hazırladım
Olacak ve olacaklardan hiçbir şekilde ben sorumlu değilim
Deep Web e Tek Tor Browser İle Mi Giriliyor?

Tabiki hayır.Deep Web Sadece TOR Browser olarak düşünülmemeli. Deep web e girmenin milyarlarca yolu vardır. Bazı yolları sadece birkaç forum üyesi biliyordur.
Ama biz bunlardan 10 tanesini Gösterelim
Tarayıcı Önerileri
İşte deep webe girmek için 10 Tarayıcı önerisi:
Tabii, işte Deep Web'e girebilmek için 10 öneri:

1. Tor Browser: Deep Web'e girmek için en yaygın kullanılan tarayıcıdır.
  2. I2P: İnternetin yanı sıra e-posta, dosya paylaşımı ve sohbet gibi diğer hizmetlere de erişebilirsiniz.
  3. Freenet: Sansürsüz bir haberleşme ağıdır.
  4. Tails: Gelişmiş gizlilik ve güvenlik özellikleri sunan bir işletim sistemidir.
  5. Subgraph: Deep Web'de gezinirken gizliliğinizi korumak için tasarlanmıştır.
  6. Whonix: Tor üzerinden güvenli bir şekilde internete bağlanmanızı sağlar.
  7. Orbot: Android cihazlarda Deep Web'e girmek için kullanılır.
  8. Opera Browser: Opera, VPN özelliği sayesinde Deep Web'e erişim sağlayabilir.
  9. Psiphon: Sansürlenmiş internete erişim sağlar.
  10. JonDo: Deep Web'de anonim olarak gezinmek için kullanılır.
Bu tarayıcıların bazıları Deep Web'e erişimi kolaylaştıran araçlar içerirken, diğerleri sadece Deep Web'e erişim sağlar. Hangi tarayıcıyı kullanacağınıza karar verirken, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi göz önünde bulundurun.

Bazı Deep Web Siteleri
Şey diyor olabilirsiniz. Biz tarayıcıyı biliyorzuz ama siteleri bilmiyoruz diyenler için:

Darknet TOR / I2P Proxy and Gateway

Tor / I2P in proxy and gateway. Just like tor2web, access .onion and .i2p domains without running Tor or I2P software.
onion.pet

Tor2Web: Browse the Tor Onion Services - Onion Search Engine

tor2web Tor Hidden Services Gateway. Access to the Tor network.
www.tor2web.fi
Tor2web: Browse the Tor Onion Services

Tor / I2P in proxy and gateway. Just like tor2web, access .onion and .i2p domains without running Tor or I2P software.
onion.ly
onionengine.com

Onion Search Engine

The Onion Search Engine protect your privacy and anonymity of your search. Stay Private Online. Do Anonymous Search and always traffic Encrypted.
onionengine.com

Bu adresler bulunmaktadır

İlk konum olduğu için yorum ve düşüncelerinizi belirtmenizi istiyorum

Merhaba bu benim ilk konumdur
Biraz acemice

Son düzenleme:

Carbanak

Üye
3 Kas 2023
54
22
Eline sağlık çok güzel olmuş fakat opera nın VPN servisinin çok başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim maalesef. İyi forumlar

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Merhaba forum üyeleri

Tabiki hayır.Deep Web Sadece TOR Browser olarak düşünülmemeli. Deep web e girmenin milyarlarca yolu vardır. Bazı yolları bu forum üyeleri bile bilmiyordur
Ama biz bunlardan 10 tanesini Gsterelim
Tarayıcı Önerileri

2. I2P: İnternetin yanı sıra e-posta, dosya paylaşımı ve sohbet gibi diğer hizmetlere de erişebilirsiniz.
  4. Tails: Gelişmiş gizlilik ve güvenlik özellikleri sunan bir işletim sistemidir.
Bu tarayıcıların bazıları Deep Web'e erişimi kolaylaştıran araçlar içerirken, diğerleri sadece Deep Web'e erişim sağlar. Hangi tarayıcıyı kullanacağınıza karar verirken, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi göz önünde bulundurun.

Biraz acemice
"Forum üyeleri bilmiyordur"demişsin ama bazıları desen daha iyi olurdu yada konularda en azından dolaşsan benim yazdığım yazılar vardır,eline sağlık ama eksik bir konudur;

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Önerin için teşekkürler şimdi olmuş mu
Tekrardan eline sağlık olmuş fakat örnek site veya tam olarak bir yol göstermemişsin.Şöyle site örnekleri v.s koyarsan güzel olabilirdi ama neyse,ben şuraya birkaç bilgi bırakayim;

İkinizede katılıyorum
Ama deep webe giriliyor mu Giriliyor
Burada amaç güvenli kalmak mı?gezinmek mi?dersen ben her ikisinde de opera veya opera ürünlerini kullanmam.Firefox ondan kat kat daha iyi bir tarayıcıdır.

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Tekrardan eline sağlık olmuş fakat örnek site veya tam olarak bir yol göstermemişsin.Şöyle site örnekleri v.s koyarsan güzel olabilirdi ama neyse,ben şuraya birkaç bilgi bırakayim;

Burada amaç güvenli kalmak mı?gezinmek mi?dersen ben her ikisinde de opera veya opera ürünlerini kullanmam.Firefox ondan kat kat daha iyi bir tarayıcıdır.
Yukarıda paylaşmış olduğum yollar ile onion sitelere normal tarayıcıdan girilebiliyor.Ayrıca gezinirken bile en azından tor kullanılmalı.Bir vpn tercih etmek yerine tor köprülerini kullanmalıyız ve dns güvenlik ayarlarını ayarlamalıyız.Örn;ısp'nin kendi dns sunucusunu kullanmak yerine warp kullanmalıyız yani 1.1.1.1 ve 1.0.0.1

Zaten %100 anonimlik yoktur.

6 Ağu 2023
176
38
Evet giriliyor fakat ona bakarsak Mozilla ile de tor nete giriş yapılabiliyor. Mevzuat Dark Web e girmek değil girerken Anonim kalmak.
Evet . Zaten deep webe komşunun çocuğu giriyor önemli olan anonim kalmak

Teşekkürler ekledim

saforum

Yeni üye
15 Kas 2023
9
1
Merhaba forum üyeleri

Tabiki hayır.Deep Web Sadece TOR Browser olarak düşünülmemeli. Deep web e girmenin milyarlarca yolu vardır. Bazı yolları sadece birkaç forum üyesi biliyordur.
Ama biz bunlardan 10 tanesini Gösterelim
Tarayıcı Önerileri

Bazı Deep Web Siteleri
Şey diyor olabilirsiniz. Biz tarayıcıyı biliyorzuz ama siteleri bilmiyoruz diyenler için:

onion.pet

Tor2Web: Browse the Tor Onion Services - Onion Search Engine

tor2web Tor Hidden Services Gateway. Access to the Tor network.
www.tor2web.fi
Tor2web: Browse the Tor Onion Services

onion.ly
onionengine.com

Onion Search Engine

The Onion Search Engine protect your privacy and anonymity of your search. Stay Private Online. Do Anonymous Search and always traffic Encrypted.
onionengine.com

Bu adresler bulunmaktadır

İlk konum olduğu için yorum ve düşüncelerinizi belirtmenizi istiyorum

Biraz acemice
nasıl opera ile gireriz ben kullanıyodum yeni öğrendim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.