Deep Web Hk.

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Ahhahah akşam akşam kesin öyledir zaten deep web diye bir şey de yok ECnet: a VPN based hidden network adam larda kanıt var sen böyle konuşmaya devam et belki heckır olursun 😁

Ve closed shell system'e elimizi kolumuzu sallaya sallaya rahatça girebileceğiz öyle mi? Maalesef öyle değil. Uzantısı .clos olan her site closed shell system olmuyor. Kendi yerel ağımda açtığım siteyde .clos uzantısı verebilirim örneğin. İyi froumlar.

VaTanSevDalısı2

Katılımcı Üye
22 Ocak 2019
577
9
İstanbul
Ve closed shell system'e elimizi kolumuzu sallaya sallaya rahatça girebileceğiz öyle mi? Maalesef öyle değil. Uzantısı .clos olan her site closed shell system olmuyor. Kendi yerel ağımda açtığım siteyde .clos uzantısı verebilirim örneğin. İyi froumlar.

Ama ben elimizi kolumuzu sallayan sallayan her .clos sitesini girebiliriz demedimki söyle bir şey var girmen için admin lazım diye biliyorum adamlar kendi sitesinde bile örnek site vermiş mesela anonymous.email.com her closed system Shell admin gerektirmez herkese açık clos siteleri de var örnek verdiğim gibi . İyi forumlar

VaTanSevDalısı2

Katılımcı Üye
22 Ocak 2019
577
9
İstanbul
clos ve loky birkaç saf ve hacker meraklısının kendi local hostuna verdiği isimdir. ayrıca oniondan gizliyse özel erişim veya bir vasfın olmadan seni almazlar

edit:

ayrıca belki hacker olursun dediğin adamın senin foruma kayıt olduğundan beri geçen süre kadar konusu var.

Kardeşim kusura bakmada benimli hakaret li konuşana bu üslup la konuşurum

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Ahhahah akşam akşam kesin öyledir zaten deep web diye bir şey de yok ECnet: a VPN based hidden network adam larda kanıt var sen böyle konuşmaya devam et belki heckır olursun 😁

Yahu daha 2 gün önce başka biri de iddia etmemiş miydi?

Ben şimdi bir VPN kurarım openvpn indirip, sonra sana 50 tane .osman ile biten site açarım. VPN ardında gizli network olurum. Ne oldu deep web mi oldum? Hayır. Sadece gizemli görünmek için inanılmaz derecede aptal siteler barındıran basit bir VPN arkası intranet grubu yapmış oldum. Aynen ecnet gibi.

Standart iddia tekrarı; bana "standart onion servisleri" haricinde deep web içinde olan herhangi bir şey hakkında bir kanıt getir, dile benden ne dilersen. 72 saatin var. Süren başladı.

Hint: Bulamayacaksın. Deep web'in başladığı zamandan beri içindeyim. Balyoz dahil bir çok program ve trojanım Tor içinde çalışır. Tor protokolünü avcumun içi gibi bilirim. Deep web'de seviye filan yoktur.

hocam kanıtı olan bildiğin varsa atar mısın sana zahmet

Üstad şimdi şapkamızı önümüze alalım, kafatasının içinde beyni olan insanlar gibi düşünelim.

Router'ların işi nedir? Analog sinyali alırlar, demodüle ederler - yani dijital sinyali analog bir dalga içinde taşımaya yarayan "modül" sistemini geri açarlar" - sonra paketi inceleyip "route" ederler. Yönlendirirler. Tabii ağ içinde taşımak için paketi tekrar "modüle" edersin, analog bir sinyal içine gömersin.

Şimdi diyelim, süper mega özellikli router'lar var. Bunlar diğer router'ların yapamayacağı şifrelemeyi yapıyorlar ve böylece bizim deep web 3.14'üncü seviyesi olan .gibicik uzantılı sitelere girmemize izin veriyorlar. Süper.. Ne kadar şanslısın ki adamın servisinin bağlı olduğu router senin router'ınla bağlantılı değil mi?.... Öyle olmasaydı, senin router'larının süper mega şifreleme özelliği olmayan aradaki router'lar bu sinyali işleyemeyecek, bundan dolayı aktaramayacaklardı.

Şöyle örnek vereyim, kulaktan kulağa oynuyorsunuz, ama sizin ekstra bir yeteneğiniz var. Mesela sesin rengini görüyorsunuz. Bundan dolayı ikinci adama kırmızı renkte "osman" diyorsunuz. Ama o ikinci adamın sesin rengini görme yeteneği yok. Üçüncü adama ne gönderir? Standart, renksiz "osman" değil mi? Çünkü sesin rengi gibi bir kavram yok onun için. En sondaki adam da sesin rengini görebilen süper özel insanlardan olabilir. Farketmez. Çünkü ondan öncekiler bu bilgiyi aktaramadılar.

Aynen aradaki süper mega pahalı gizli ve nasıl oluyorsa benim bundan iki önceki şirketimde çalışırken bire bir fotoğrafını çektiğim, sadece VPN ve firewall gibi ekstra özellikleri olan anam babam router'ın bu süper özel ağa girebilmesi gibi... Eğer biri çok cömert davranıp seninle sunucu arasındaki her router'ı bu süper özellikli router'la değiştirmemişse, onlar bu görevi yapamazlar.

Kanıt mı? Ben senelerdir dalga geçiyorum üstad, SENELERDİR! Yahu bunları anlatanlar gerçekten deep web'e girip bir kaç nadir ilginç foruma girseler ve yeterli ingilizceleri olsa, bu eşşek şakalarını başlatan kişilerin kendileriyle nasıl dalga geçtiğini duyacaklar. Salla gitsin, arada gülüyoruz iyi oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VaTanSevDalısı2

Katılımcı Üye
22 Ocak 2019
577
9
İstanbul
Üstad şimdi şapkamızı önümüze alalım, kafatasının içinde beyni olan insanlar gibi düşünelim.

Router'ların işi nedir? Analog sinyali alırlar, demodüle ederler - yani dijital sinyali analog bir dalga içinde taşımaya yarayan "modül" sistemini geri açarlar" - sonra paketi inceleyip "route" ederler. Yönlendirirler. Tabii ağ içinde taşımak için paketi tekrar "modüle" edersin, analog bir sinyal içine gömersin.

Şimdi diyelim, süper mega özellikli router'lar var. Bunlar diğer router'ların yapamayacağı şifrelemeyi yapıyorlar ve böylece bizim deep web 3.14'üncü seviyesi olan .gibicik uzantılı sitelere girmemize izin veriyorlar. Süper.. Ne kadar şanslısın ki adamın servisinin bağlı olduğu router senin router'ınla bağlantılı değil mi?.... Öyle olmasaydı, senin router'larının süper mega şifreleme özelliği olmayan aradaki router'lar bu sinyali işleyemeyecek, bundan dolayı aktaramayacaklardı.

Şöyle örnek vereyim, kulaktan kulağa oynuyorsunuz, ama sizin ekstra bir yeteneğiniz var. Mesela sesin rengini görüyorsunuz. Bundan dolayı ikinci adama kırmızı renkte "osman" diyorsunuz. Ama o ikinci adamın sesin rengini görme yeteneği yok. Üçüncü adama ne gönderir? Standart, renksiz "osman" değil mi? Çünkü sesin rengi gibi bir kavram yok onun için. En sondaki adam da sesin rengini görebilen süper özel insanlardan olabilir. Farketmez. Çünkü ondan öncekiler bu bilgiyi aktaramadılar.

Aynen aradaki süper mega pahalı gizli ve nasıl oluyorsa benim bundan iki önceki şirketimde çalışırken bire bir fotoğrafını çektiğim, sadece VPN ve firewall gibi ekstra özellikleri olan anam babam router'ın bu süper özel ağa girebilmesi gibi... Eğer biri çok cömert davranıp seninle sunucu arasındaki her router'ı bu süper özellikli router'la değiştirmemişse, onlar bu görevi yapamazlar.

Kanıt mı? Ben senelerdir dalga geçiyorum üstad, SENELERDİR! Yahu bunları anlatanlar gerçekten deep web'e girip bir kaç nadir ilginç foruma girseler ve yeterli ingilizceleri olsa, bu eşşek şakalarını başlatan kişilerin kendileriyle nasıl dalga geçtiğini duyacaklar. Salla gitsin, arada gülüyoruz iyi oluyor.

Ben girdim demem ama benim görüşüm farklı mesela anonymous un mail sistemi herkes tarafından biliniyor ben girmeyi deniyecegim ama girerim demem ama %1 ihtimali de olsa girersem alırım euroları 😁😁 not: sadece deneyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.