Deep Web İçin .LLL ve .Rdos uzantılı linkler

hah

Katılımcı Üye
2 Eki 2010
477
0
Arkadaşlar bu gibi linklere itibar etmeyiniz hepsi fiyasko.

TroLLsTR

Üye
31 Ocak 2016
167
0
Şahsen Denedim Para Yatırmayı mastercard hariç hiç birine yatırılmıyor 500$ ekletip 1btc aldım şahsen hala kullanıyorum bir şey olmadı

hah

Katılımcı Üye
2 Eki 2010
477
0
gençler bu tip linkler var fakat bu verdiğiniz linkler şehir efsanesi oldu artık

VegaA

Yeni üye
19 Mar 2015
32
0
Harbiden şu 500$ yatırıpta 1bc almak felan baya bi komikmiş hatta elektrik kesme.

14 Tem 2015
105
0
Bu linkler bir türk onion forumunda paylaşılmıştı bende gördüm,
bunlara erişmek için Linux işletim sisteminiz olmalı, ayrıca ChaosVPN kurulu olmalı.
Bence şeytanın sitesi hariç hepsi mümkün, şeytanın işi gücü yok web sitesimi açacak :D

Beni Güldürdün Allah Seni Güldürsün :D

ReBoxhc

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
746
0
Sakarya
Bu linkler bir türk onion forumunda paylaşılmıştı bende gördüm,
bunlara erişmek için Linux işletim sisteminiz olmalı, ayrıca ChaosVPN kurulu olmalı.
Bence şeytanın sitesi hariç hepsi mümkün, şeytanın işi gücü yok web sitesimi açacak :D

SDDF:GJYTHGFDsafrgjyhG sesli güldüm abi ya :D :D

berkanozcelikk

Yeni üye
4 Nis 2016
20
0
iyi günler shadow, beni biraz bilgilendirir misin bu konuda? bu vpn lere nasıl ulaşıyoruz nasıl kuruyoruz? ne yaparsak girebilirim ?

8 Mar 2016
97
0
Ben hep sormak istemişimdir bunları nereden buldun. Sağlam bir router var bende erişebilir miyim? Yada linklerin sahte olmadığına emin misin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.