Deep Web ip takibim yapılır mı?

BilgeKagan22

Yeni üye
3 Haz 2017
50
2
Deep webte gezerken bir site buldum ama onion degildi google da arayinca site cikiyor oradan indirme yapmak istedim premium şarti vardi onu da atlattim link generator nasil calistiysa hallettim fakat link illegal simdi asil sorum link generator sitesinden indirecegim icin asil site indirmemi bilebilir mi ip takibi filan yapar mi ya da daha guvenli nasil indirme yapabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

BilgeKagan22

Yeni üye
3 Haz 2017
50
2
Cevap: Kafam karisik bir yardimci olun

senin yüzünden benimde kafam karıştı

Hocam kisaca ozetlim illegal bir dosya indircem premium şarti var yoksa indiremiyosun google da bu site link generator ile çevirdim linki indirecem fakat generator sitesinden indirdirecegim icin diger site beni takip edebilir mi indirdigimi bilebilir mi diye sordum

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Cevap: Kafam karisik bir yardimci olun

Vpn ile dosyayı indirip, açmadan önce de taratırsan sorun olmaz diye düşünüyorum yanlışım varsa belirtin.

lyxG

Anka Team Junior
15 Ocak 2019
288
1
61
deepweb boş alan olduğu gibi çok iyi yerleride var dorking yapmasını öğren birde paylaşım sitelerine bak çok şey bulursun :) paste benzeri internette olmayan tüm methodlar oralarda tüm anlatımları ile paso buluyordum araştırmasını bil. 2. olarak öyle birşey yok çoluk çocuk ve youtuber prim bilgisi onlar bu devirde ip alındı interpol hapse atacak devri yok kimse deepwebe girdi diye tutuklanmadı

Soruna gelelim sandbox kullan olmadı mı tittiri bir linux indir aç ordan bence gereksiz ama iyi günler

Son düzenleme:

BilgeKagan22

Yeni üye
3 Haz 2017
50
2
deepweb boş alan olduğu gibi çok iyi yerleride var dorking yapmasını öğren birde paylaşım sitelerine bak çok şey bulursun :) paste benzeri internette olmayan tüm methodlar oralarda tüm anlatımları ile paso buluyordum araştırmasını bil. 2. olarak öyle birşey yok çoluk çocuk ve youtuber prim bilgisi onlar bu devirde ip alındı interpol hapse atacak devri yok kimse deepwebe girdi diye tutuklanmadı

Soruna gelelim sandbox kullan olmadı mı tittiri cli linux indir aç ordan bence gereksiz ama iyi günler

Eyw saol hocam biraz arastirma yapayim

S4RP1NG0

Üye
17 Haz 2019
64
0
Ankara
Sanal makine üzerinden indirip daha sonra dosya taraması yaptır. Çok çok önemli bir veri değilse Deepweb üzerinde paylaşılan linklerden dosya indirilmesini tavsiye etmiyorum. Tercih yinede senin tabi. Sanal makine kur, IP adresi değiştir sonra dosyayı VPN ile indir. Dosyayı açmadan direk taramaya sok. Daha sonra birşey çıkmazsa dosyayı aç (.zip olduğunu varsayıyorum) oradan da tekrar tarama yaptır.

SoldieR 57

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
958
10
ك*
İlk olarak indirdiğin dosya video , resim vb şeyler olsa bile içine virüs yerleştirilebilir. Böyle şeyler iiin sanal bilgisayar ihtiyacını karşılar. Zaten yazmışlar arkadaşlar bende öyle yapıyorum. Takip edilirmi dersen isteseler her türlü bulurlar merak etme ama onun için uğraşmazlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.