Deep web nasıl girebilirim ? Deep web ve dark web aynı şeyler mi ? ikisi farklıysa ikisinede giriş şekli aynı mıdır ?

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,141
358
Deep web'te veya Dark web'te siyah şapkalı hacking araçları var mıdır ?.

Okuduğunuz için teşekkürler
selamlar
vardır veya yoktur ancak oradan indirdiğiniz hiç bir şey güvenli olmayabilir yani siz belirli bir amaç için indirirsiniz ancak o amacının dışında her şeyi yapabilir o yüzden güvenilir kaynaklara göz atın :)

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
235
Yeşil Olan Yerler

Dostum ben sana şöyle söyleyeyim öncelikle dark web ve deep web farklı kavramlar. Deep web arama motorları tarafından indekslenmeyen ama referanslarla normal tarayıcılarımızdan ulaşabileceğimiz kanallardır. Dark web ise çeşitli tarayıcılar kullanarak yine normal hayatta kullandığımız tarayıcıların indeksleyemediği karanlık ağ içindeki sitelere indeksleyen tarayıcılar yardımıyla ulaştığımız sitelerdir. Siyah şapkalı hacker olmanı tavsiye etmem 😂 beyaz şapkalı hackerlarda en az siyah şapkalı hacker'lar kadar bilgili ve tecrübelidir. Artı bir yanları var siyah şapkalı hackerların yaptıkları her şeyi bilip onların yapmayı tahmin edemeyeceği şeyleri üretmeye çalışıyoruz. Hackiny aracı bulmak için dark web'e giriyorsan sana tavsiyem hiç girme. Hiç kimseye güvenemiyorsun. Zaten hacking araçları halihazırda kullandığımız tarayıcılar tarafından indekslenen sitelerde var. Ben yıllardır daha bu forumdaki araçları bitiremedim. Her gün yeni araç yazıyorlar maşallah onları takip etsen yeter. He sen illa dar köyde gireceğim diyorsan. Tor project sitesinden tor browser'ı indir. İndirme ile ilgili yardımcı yazılar orada bulunuyor zaten Çok basit indirirsin. Sonrasında Google'a girer gibi tıklıyorsun giriyorsun o kadar da bir olayı yok. Dark web üzerinde referansın yoksa eğer normal bir tarayıcıdan farklı olarak hiçbir şey yapamazsın. Tabii ufak tefek farklı şeyler yapabilirsin ama yüzeysel konuşuyorum şu anda. Referans dediklerim de dark web linkleri vesaire. Onlara da internet üzerinden ulaşabilirsin o kadar zor bulunan bir şeyler de değil.

19 Haz 2023
235
156
Ankara

Öncelikle selamlar dark web, deep webten indirilecek her hacking, pentesting araçlarında mutlaka virüs yazılımı bulanacaktır, biliyorsunuz ki internette dosya indirirken virüs totalden taratıyoruz onlarca antivirüsten geçiriyoruz. ve ya full undetect bypass yapıp virüslü hacking toolu size verebiliyorlar o yüzden sizlere tavsiyem forum üzerinde toolara gerektiğinde github.com'dan bakınız. ve ya udemy.com'da satılan ücretli hacker araçları yazma kapsamlı kurslar var hem kendi araçlarınızı kendiniz yazıp satışda yapabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.