Deep Web Seviyeleri (Ayrıntılı Anlatım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

broos

Yeni üye
9 Tem 2015
2
0
ya beyler deep web kurulmadı keşfedildi diyosunuz peki bu deep webi yaratan kim abi ya bi şey sonucu ortaya çıkmıştır bence. Sizce ?

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,914
0
hocam quantum işlemci ndir ve kimse ulaşamadıysa bunu yapan kişi nasıl ulaşmıs ve paylaşım yapan kısılar kımler

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
bazı seviyeler için keşfedilmiştir demişiniz .Nasıl keşfedildi internet çıktığından beri hep varmıydı. keşfedilmesi içinde birileri tarafından kurulması gerekmiyormu. Kendiliğinden nasıl oluşabilir ki

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
Arkadaşlar deep webde ulaşacağımız görüntüler ve bilgiler Geneli gayri ahlaki sapkın şeyler . Ve büyük bir bölümü ise madde alım satımı bildiğiniz üzre . Yararlı bir konu olmuş teşekkürler

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,914
0
hocam hala cevap alamadım son sevıyey ve dıgerlerınıe kımse ulaşamadıysa bunu yapan kişi nasıl yapmış

SLaYeR5S

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
966
0
25
Nereye
cok guzel konu olmus eline saglik sonuna kadar okudum bu arada Seviye 5 (Marianas Web) 50-60 sene sonra bulunur gibime geliyor cunku ozaman her sey bilgisiyar internet olcak

mahmut632734

Yeni üye
17 Nis 2015
2
0
Arkadaşlar Deep Web'de seviye yada katman yoktur . Sadece ağ ve protokoller vardır. Ve şuan keşfedilen yada bizim bildiğimiz ağlar : onion , clos , locky ağlarıdır. Şimdi yine gelip seviye var dersen sen hangi seviyedesin bunu kanıtlayabilirmisin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.