Deep Web Seviyeleri/Katmanları

VanloTRK

Yeni üye
30 Haz 2018
43
8
Deep Web Seviyeleri/Katmanları
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=6qn_nSRES1Y[/ame]

VanloTRK

Yeni üye
30 Haz 2018
43
8
bro hem deep webde katman yoktur diyorsun hem de katman sayıyosun ben anlamadım bu işi.

Hocam ilk başta katman olmadığını söyledim sonradan eğer gerçekten katmanları merak ediyorsanız gerçek olmayan katmanları merak edenler için gösterdim.

5 Tem 2019
97
1
dark web de katman yoktur ayrıca dark web de ki herkes dolandırıcıdır gerçek bağlantı bulmak çok zor dur ve fiyatlar yüksektir ayrıca sadece gerçek bir bağlantıdan parayla iş yapsan bile seninde uğraşman gerek öyle kolay değil gerçek bağlantı bumak istiyorsanız forumlara göz atın gerek bağlantı linkleri internetde paylaşılmaz mesala freetürk e baka bilirsiniz gerçek bir bağlantıdır dolandırıcı içerik yoktur her türlü illegal içerikle karşılaşabilirsiniz genellikle ahmia.fi arama motorunda indexlenir bi bakmanızı tavsiye ederim ama üye olmadan herhangi bir içeriği görüntüleyemezsiniz ve üye olmak için başka bir üyenin refaransına ihtiyacınız var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.