Deep Web Türk Sitesi

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
icon.png
Bohemia Market
Tr diye bir yer var acaba alışveriş güvenlimidir
güvenilir filan değil krdsm deli olmayın, DEEP TURKİSH WEB, BOHEMİE MARKET ADMİNİ AYNI 2 yerde dolandırıcı sakın ha kanmayın

Garfield34

Yeni üye
24 Ocak 2019
5
0
güvenilir filan değil krdsm deli olmayın, DEEP TURKİSH WEB, BOHEMİE MARKET ADMİNİ AYNI 2 yerde dolandırıcı sakın ha kanmayın
escow sistemi var diye bir ürün alımı yapacaktım bilindik idare eden bi sayfa varmı alım yapabileceğimiz. yalan yok 3080 alacaktım az kaldı

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
ir ürün alımı yapacaktım bilindik idare eden bi sayfa varmı alım yapabileceğimiz. yalan yok 3080 alacaktım
krdsm deeb webde onion sitelerinde, Elektronik ürün satan hiçbir site güvenilir değil, Darbe türk filan hepsi hikaye buraya darbetürk yazan kişilerin hepsi saten onların üyeleri. Ya aklı olan bir insan düşünür kimseinni izi sürülmediği yerde adamlar enaii o kadar ucuza mal satsın. DEEP TURKİSH WEB, BOHEMİA MARKET GİBİ YERLER DOLANDIRICI. bak 2 saat yazmak istemiyorum admalar öğle bir sistem yapmış ki mükemmmerl işliyor. Anlat diyorsan anlatırım . Bak yeni bir forum çıkmış DrugBox diğe türk onion uyuşturucu forumu yeni açılmış onion searchte paylaşmışlar aha linkini atayım.

: bjq5r3s22gospgunz3rx5xns7d4f4ybylv4zvxcxxfw7d2llg3oogiyd.onion

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Sen ciddi olamazsın bana oranın adresini verirmisin FYTUGLBHŞKNJİLMŞ ben bir foruma girip hırsızlık için yardım isteyen birisinin hesabını hacklemiştim brutteforce ile :)
İnstagram Hesabınımı Hacklemiştin dostum

Sen ciddi olamazsın bana oranın adresini verirmisin FYTUGLBHŞKNJİLMŞ ben bir foruma girip hırsızlık için yardım isteyen birisinin hesabını hacklemiştim brutteforce ile :)
Yani Benimde hesaplarımı brute force ile hacklermisin diyicektim :)

Şuanda Yazılım Ve Siber Güvelikle ilgileniyorum eğer benim hesabımı brute force ile hacklersen tüm işi bırakıcam bu piyasadan çekilicem.

pc mi sana hediye olarak göndericem ve içerisinde 20 kurs bulunan udmy hesabımı sana bırakıcam :)

popsmoke069

Yeni üye
14 Nis 2022
1
0
Kardeşim bohemia ve dtw mi dolandiriciymis güldürmeyin beni hahahahah. Asıl dolandırıcı olan darbeturk gibi dolandirici yerleri övüp Deep Turkish Web i kötülüyorsunuz. Bohemiadan alisverisim bulundu adamlar sözünün eri ayrıca o sitede farkettiyseniz kötü yorumlarda var ve silinmiyor.
Ayrıca http://indexzz7n3cq4slh5bh2lcctmiwk2y7epxjvkpyaemtuat2alprveyid.onion/
Bu indexte forum ve bohemia hakkındaki yorumu görebilirsiniz tabii size göre oranında admini aynı kişidir :DDD

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
Bu indexte forum ve bohemia hakkındaki yorumu görebilirsiniz tabii size g
Kardeşim bohemia ve dtw mi dolandiriciymis güldürmeyin beni hahahahah. Asıl dolandırıcı olan darbeturk gibi dolandirici yerleri övüp Deep Turkish Web i kötülüyorsunuz. Bohemiadan alisverisim bulundu adamlar sözünün eri ayrıca o sitede farkettiyseniz kötü yorumlarda var ve silinmiyor.
Bu indexte forum ve bohemia hakkındaki yorumu görebilirsiniz tabii size göre oranında admini aynı kişidir :DDD
bana göre sen oranın adminisin bu kadar övdüğüne göre, Bitane index sayfası açmışsın, Forumu ve bohemia marketi övüyorsun. "Deep Turkish Web" adlı forumda bohemia market övülüyor ve güven salgılıyor daha sonra kullanıcı markete yönlendiriliyor ve ordan alışveriş yapmak istediğinde dolandırılıyor. Foruma gitde bohemia market hakkında kötü bişey yaz bakalım nasıl banlanıyorsun ya da yazdıgın admin onlaymadan başkalarında gözükmiyor "Deep turkish web" ve "Bohemia market" tamamen scam ve dolandırıcıdır.

bak şuan ismi alphabay market olmuş dikkatli olun !!

bilmawt

Yeni üye
18 Şub 2022
6
12
dtw dolandırıcı değil mi? güldürme beni. kendim bizzat orada bu market dolandırıcı mı diye konu açtım anında banladılar hesabımı. ayrıca kendi market siteleri haricindeki sitelerin yayınlanmasına izin vermiyorlar. başka bir türk market sitesinin linkini paylaşmıştım mesajımı yayınlamadılar. zaten bir mesaj gönderince önce root'un onaylaması gerekiyor yoksa mesaj yayınlanmıyor ve sadece sana yayınlanmış gibi gözüküyor. hem bakın o market sitesinden ürün aldım diyen konulara o konuyu açan kişi ne hikmetse hiç aktif olmuyor ve herhangi bir geri bildirimde bulunmuyor.

n0rkeyysx

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
297
148
Sen bir yol kendi çapında oyna burası size uygun değil scam marketleri yada scam forumları burda yediremezsin.

Etraf kanıtla dolu boş muhabbet yapmana gerek yok, burdaki arkadaşlarda o tarz yerlere güvenmesinler kaynak istiyorlarsa en basitinden youtube da bile scam olduğu ile ilgili videoları bulunmaktadır.

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
Sen bir yol kendi çapında oyna burası size uygun değil scam marketleri yada scam forumları burda yediremezsin.

Etraf kanıtla dolu boş muhabbet yapmana gerek yok, burdaki arkadaşlarda o tarz yerlere güvenmesinler kaynak istiyorlarsa en basitinden youtube da bile scam olduğu ile ilgili videoları bulunmaktadır.
hiç deme reis bide index sitesini koymuş qweqweqweq

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.