Deep Web'de Alt Katmanlara Nasıl İnilir?

ReichTod

Üye
16 Şub 2022
75
1
6
Beyler yardımcı olurmusunuz? Deepweb de çok çok alt katmanlara nasıl inerim. Sanırlm Python ve ya C++ kodlama yapmak lazımmış. Öyle mi?

ReichTod

Üye
16 Şub 2022
75
1
6
Merhaba degerli üye . Öncelikle Deep web illegal işlerin döndügü yerdir genellikle , hirsizlik , kiralik katiller , 18+ , hackerler , vb vb her türlü pislik mevcut . Ve en derinlere inmek için hidden wiki , bide tor en derinlere inmesede deep webe girer . .onion uzantisini yazarak aratinca herşey çikiyor . Orasi çok tehlikeli ve güvenli degildir . Fazla gezinmeni önermem , ayrica araştirma yapmadan önlemini almadan deep webe girmeyin ve derinlere inip fazla kurcalamayin . Bu kOnuyu okuyun sizi daha aydinlatacaktir
Deep Web Nedir ? Deep Web Hakkında Bilgi
Ve sanirim bu konuyu okudukdan sonra eger detayli okursaniz , pek deep webe heveslenmiyeceksiniz :)
Hocam okudum hayla da gitmek istemekteyim. Aslında girdim fakat sizin yazdığınız gibi extrem şeyler bulmak istiyorum

n0rkeyysx

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
297
4
148
katmanlar var hocam yuzeyden derine kadar gidiyor o yuzden katman oluyor ust alt en alt oyle ilerliyor bak bir resim göstericem ne demek istedigimi iyice anlarsin teker teker alta iniyor yani cok tehlikeli bir ortam :) (inanilmaz)
deepweb1.jpg
şöyle anlatayım bu katmanlar hayali katman yani bir merdivenden iniyorsun daha derine yol alıyorsun diye bir olay yok. sadece bazı linkleri bulmak zor oluyor çünkü gizli tutulabiliyor. internet clearnet, deepweb ve darknet olmak üzere 3 şekilde bulunuyor şuan bulunduğumuz kısım clearnet.

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
4
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
katmanlar var hocam yuzeyden derine kadar gidiyor o yuzden katman oluyor ust alt en alt oyle ilerliyor bak bir resim göstericem ne demek istedigimi iyice anlarsin teker teker alta iniyor yani cok tehlikeli bir ortam :) (inanilmaz)
deepweb1.jpg
Çok katılıyorum.

En altta insan satışından tutun uyuşturucu, kaçakçılık aklınıza gelebilecek her şey mevcut...

M

Mühtalipcan

Ziyaretçi
Merhaba peki deepweb de alt katmanlara inmek icin gerçekten ne yapılması gerekir yeni linkler mi bulmamız gerekir yeni linkler bulmamıgerektiğini varsayarsak o linkleri nasıl bulacağız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.