Deep Web'de çevremizdeki herhangi biri hakkında daha ayrıntılı bilgileri bulmak mümkün mü?

Hisouka

Yeni üye
4 Nis 2020
2
0
Merhaba benim bir sorum olacak belki size basit gelebilir
yadırgamazsanız çok sevinirim.
Deep Web'de çevremizdeki herhangi biri hakkında daha ayrıntılı bilgileri bulmak mümkün mü? Eğer mümkün ise nasıl bulabiliriz? Deep Web'de çoğu yere değişip duran linkler ile giriş yapıyoruz sonuçta ve bu kafamı karıştırdı.
Yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: KİŞİSEL BİR AMAÇ GÜDÜLMEMEKTEDİR. İZLEDİĞİM DİZİDE BÖYLE BİR SAHNE VARDI VE DEEP WEB SÜREKLİ DEĞİŞEN LİNKLERDEN OLUŞTUĞU İÇİN BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN MÜ MERAK ETTİM.

Son düzenleme:

bane034

Yeni üye
27 Nis 2019
8
0
Dostum şimdi dediğin şekilde direk ad-soyad veyahut kimlik numarasını yaziyim adamın bilgileri bana gelsin dersen gelmez ve bu mümkün değil.
Mesala adamın biri ülkede bi özel veya devlet kurumunu hackledi veya sosyal ağlardan birini ordaki kullanıcıların bilgilerini deep webte paylaşır o şekil denk gelebilirsen görürsün...Adam o bilgileri gelsin şuanki googlede indexlenen sitelerden birinde paylaşın anında fbı polis vs yakasında olur.

Not:Uğraşma bu konularla çok önemli konular değil Türkiye içindeyse adamla bi sorunun varsa direk savcılık aracılığıyla öğrenebilirsin fakat aranda bi vukat bi şeyler olması lazım..en iyisi git bi avukatla görüş onlar daha iyi bilir.

Son düzenleme:

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Bi ara Türkiye Cumhuriyeti de hacklenmişti ve bir çok kişinin bilgisi deepwebe sızmıştı, araştırabilirsin. Yanlış hatırlıyorsam affola.

Hisouka

Yeni üye
4 Nis 2020
2
0
Hayır kimseyle sorunum yok Allah'a şükür. İzlediğim dizide deep webden tanıdığı hakkında bilgi ediniyordu. Benim de merakım var böyle şeylere giriş yapmayı da başardım. Ama çok vakit alan ve sürekli değişen linkler ile giriş yapılan yerlerden oluştuğu için böyle bir şey olabilir mi merak ettim. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Muhammed1626

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,128
5
Los Angeles
Merhaba:
Bazı hacker denilen gizemli kişilerde bilişim suçları polislerinin kullandığı yazılımlar mevcut bu yazılımları da bulup satın almak isterseniz karşınıza bir hayli iyi fiyat gelecektir, bu yazılımlar bs polisinden başka birilerinde olursa çok can yakar, ama zaten bazı hackerler kullanıyor. Selametle.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Deep Web'i geçelim Tr forumlarında 1999 2003 ve 2009 gbt dediğimiz genel bilgi toplama programları bulunmakta Dw de ise bir çok Tr Konu başlıklı bilgi bulman mümkün tabi gerekli sitelere ulaşırsan ki zamanında e devlet hacklenip 80gb gibi bir veri sızdırılmıştı ama hali hazırda statik IP si bilinmeyen 2 milyondan fazla site var bunların hangisinde bu veriler bulabiliriz muamma
bilgi bulabilirmisin ? kısacası evet bilgi bulabilirsin mümkün
nasıl bulabilirsin ? kesin bir bilgi yok bence

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
ben bu yorumlara hastayım ya :trl

dostum temiz internetde bile turkcell turktelekom vodafone bla bla hepsinin iss verileri var ki bunlar sürekli temizlenmeye çalışılan şeyler deep webde temizleyemezler öyle kolay kolay. örnek veriyim red hack sızıntıları bir onion sitesi üzerinden aktarırdı hep deep web dediğim insanların sınırlanmadığı bir yer ve insanlar sınırlandırılmadığında istediğin herşeyi bulabilirsin illaki biri yayındadır.

ha dip not düşiyim daha google kullanamıyan adamlar hiç uğraşmasın gereği yok :trl

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
bunun için deep web daha doğrusu dark webde o kişinin bir hareketi olmalı. Örneğin alım veya satım yapmak, oradaki bir forumda bilgilerinin bulunması gibi... deep weble alakası olmayan birisi hakkında oradan bilgi alman biraz zordur ama şöyle de bir şey var: kamu kurum ve kuruluşları, özel ve/veya şifreli bilgileri(vatandaşın kimlik bilgileri, gizli yazışmalar vs.) deep webe kaydediyorlar. Türkiye Cumhuriyetinin böyle bir şeyden haberinin bile olduğundan şüpheliyim. Şahsın uyruğunun bulunduğu devletin bunu yapıp yapmadığına bağlı...

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
Deep Web'de çevremizdeki herhangi biri hakkında daha ayrıntılı bilgileri bulmak mümkün mü? Eğer mümkün ise nasıl bulabiliriz? Deep Web'de çoğu yere değişip duran linkler ile giriş yapıyoruz sonuçta ve bu kafamı karıştırdı.
NOT: KİŞİSEL BİR AMAÇ GÜDÜLMEMEKTEDİR. İZLEDİĞİM DİZİDE BÖYLE BİR SAHNE VARDI VE DEEP WEB SÜREKLİ DEĞİŞEN LİNKLERDEN OLUŞTUĞU İÇİN BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN MÜ MERAK ETTİM.

Mersis.tar dosyası vardı, milyon kişinin bilgileri yazıyordu kapı numarasına kadar ona göz atabilirsin istersen

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
bakın sımdı kısa bır mantık yurutecegız ve ıstıhbaratıtn bızı nasıl buldugunu bulacagız

şimdi nsa da tor logları var ve buna xkeyscoreden bakıp araştırabılıyor sanırsam burdan bızı bulabılıyor

ama sen normal ınsansan ve baskasını bulmak ıstıyorsan clearnette bır ız bırakmıs olması yada bır tuccar olması lazım

1 Eki 2017
90
0
Mainframe

ayrıntılı bilgilerden kastın nedir dostum özelden ulaş bana istersen yardımcı olayım

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
evet bi ara mersis hacklenmiş bende burda öğrendim :) ama deep webe giripte direk indirmeni asla tavsiye etmem adamların hacklediği kişi klaksiyon olmanı istemem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.