Deep Web'de nasıl arşiv bulurum?

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
Merhaba başlıktan da anlayacağınız üzere (gerçek) deep web resim ve videoları içeren bir arşive ihtiyacım var. Deep web'e çok sık giren biriyimdir(kötü bir niyetle değil) ve en deneyimsiz olduğum konu arşiv bulmaktır. Bir sebep için arşive ihtiyacım var bunları nasıl bulabilirim bir fikriniz var mı? Şimdiden teşekkürler...

5 Haz 2016
115
0
Hocam deepwebde uzun süredir dolaşmışsınız ama bunlara erişimin clearweb de daha kolay olduğunu bilmiyorsunuz:) bestgore.com gibi siteler var oralardan bir çok belirttiğiniz üzere "kan,ölüm vs.." gibi şeylere ulaşabilirsin. Deepweb de bunlar için olan siteler genellikle red roomlar vs.. veya gore için özellikle sayfalar var ama bunlar sadece BTC ile alım yapıyor yani ücretsiz ulaşabileceğin bir şey yok. Chat roomlarda bu tarz paylaşımlara ben hiç rastlamadım ki son zamanlarda çöpe döndü iyice her şey. Anlıyacağınız bunları clearweb üzerinden taratırsanız birçok ücretsiz sonuca ulaşabilirsiniz.
İyi forumlar:)

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
Hocam deepwebde uzun süredir dolaşmışsınız ama bunlara erişimin clearweb de daha kolay olduğunu bilmiyorsunuz:) bestgore.com gibi siteler var oralardan bir çok belirttiğiniz üzere "kan,ölüm vs.." gibi şeylere ulaşabilirsin. Deepweb de bunlar için olan siteler genellikle red roomlar vs.. veya gore için özellikle sayfalar var ama bunlar sadece BTC ile alım yapıyor yani ücretsiz ulaşabileceğin bir şey yok. Chat roomlarda bu tarz paylaşımlara ben hiç rastlamadım ki son zamanlarda çöpe döndü iyice her şey. Anlıyacağınız bunları clearweb üzerinden taratırsanız birçok ücretsiz sonuca ulaşabilirsiniz.
İyi forumlar:)

Merhaba evet dediğim gibi sık sık giriyorum fakat bu tür bir içeriğe hiç ihtiyaç duymadığımdan bu içerikleri nereden bulacağım hakkında bir fikrim yok. Redroomlar hakkında yeterli bilgiye sahibim, chat roomlarda chattekilerin çoğu bu konuları açtığızda kaçıyor, bestgore clear webde erişime kapatılmış ancak tordan girilebiliyor ve bana lazım olan şey ücretsiz içerikler. yine de paylaşımınız için teşekkür ederim... :))

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.