Deep WEB'deki kimlik bilgileri.

DreamSoldier034

Yeni üye
15 Mar 2017
30
9
İstanbul
Selamlar.

THT Deeb web bölümünde de bulabileceğiniz .onion şeklindeki bir linkten tor browser aracıyla Türkiye deki milyonlarca insanın kimlik bilgilerine erişme şansımız oluyor.Biraz uğraş gerektiyor bu dosyayı açmak için fakat kendimde dahil birçok kişinin buna erişebildiğini gördüm.
Bu kadar kolay bir şekilde ülkemizin vatandaşlarının kimlik bilgilerinin yayınlanması nasıl oluyor?
Veya kimse bunu bilmiyor mu dikkate mi almıyor?
Milyonlarca insanın kimlik bilgileri nasıl oluyor da küçük bir uğraşla herkesin erişebileceği bir yerde bulunuyor.
Her şeyi geçtim bu kimlik bilgileri nasıl ve nereden çalındı?
Bu sorularıma yanıt verebilecek bilgi sahibi biri varsa memnun olurum.Teşekkür ederim.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Bende 1 hafta oldu bunu ögrenli bende polis departmanlari ariyom(yabanıcı ülkeye ait)
Evet int kalıyor onu gizlemek toolar programlarla mümkünmü bilemiyorum ama galiba onu kendin yazman kodlaman lazım
Yada daha kolayı 0.01 saniyede bir ip degistren mac degistren progam ve internete 1.000 sunuc üzerinden bağlanma CİA bile yakalayamaz 😃😄
Sunuculardan 0.50 saniyede bir log kayit lari silip başka log katma
Anonim oldun🙂🙂

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
Aslında nasıl tamamen nasıl anonim olabiliriz özel bir sunucu adresine bağlanarak mı
Yada daha kolayı 0.01 saniyede bir ip degistren mac degistren progam ve internete 1.000 sunuc üzerinden bağlanma CİA bile yakalayamaz 😃😄
Anonim oldun🙂🙂
" Benim alıntım "
1.000 sunucdan bağland8k ya ordan da en popiler haber uydularin baglan dünyanın her tarafına atom gibi gideriz yani görünmeden
ÇOK güzelde amarikaya hack saldırları olur [mizah]

AtakanTheMachine

Yeni üye
4 Tem 2021
3
0
Anonim oldun🙂🙂
" Benim alıntım "
1.000 sunucdan bağland8k ya ordan da en popiler haber uydularin baglan dünyanın her tarafına atom gibi gideriz yani görünmeden
ÇOK güzelde amarikaya hack saldırları olur [mizah]
öyle bir programı yapmak imkansıza yakın ama yapabilen birisi çıkarsa CIA saklanacak delik arar 😃

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
Aslında nasıl tamamen nasıl anonim olabiliriz özel bir sunucu adresine bağlanarak mı

öylebir programı yapmak imkansıza yakın ama yapabilen birisi çıkarsa CIA saklanacak delik arar
Dostum sen inkilap gördün herhalde demi orda da türkiye artık BİTTİ dediler düzelmesi İMKANSIZ GÖRDÜLER ama MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bitmedi dedi ve küllerinden türkiye dogdu demek istedeğimi şu eğer internet üzerindeysen imkansız bir sey yok imkansız sen denemdin icin imkansızdır
İmkansız bir progamda degil ki biraz hayal gucu biraz kod progam karsinda

AtakanTheMachine

Yeni üye
4 Tem 2021
3
0
Dostum sen inkilap gördün herhalde demi orda da türkiye artık BİTTİ dediler düzelmesi İMKANSIZ GÖRDÜLER ama MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bitmedi dedi ve küllerinden türkiye dogdu demek istedeğimi şu eğer internet üzerindeysen imkansız bir sey yok imkansız sen denemdin icin imkansızdır
İmkansız bir progamda degil ki biraz hayal gucu biraz kod progam karsinda
Kardeşim yaşım 18 tarihimde iyi sen orasına takılma iyi bir yazılım bilgisi ve strateji ile yapılabilir bir şey ama zor imkansıza yakın dedim sadece imkansız diye bir şey yok benim için geçilmesi gereken engeller vardır ve yolun başındayız

Bulend

Üye
23 Eki 2020
82
5
KALİ LİNUX
Selamlar.

THT Deeb web bölümünde de bulabileceğiniz .onion şeklindeki bir linkten tor browser aracıyla Türkiye deki milyonlarca insanın kimlik bilgilerine erişme şansımız oluyor.Biraz uğraş gerektiyor bu dosyayı açmak için fakat kendimde dahil birçok kişinin buna erişebildiğini gördüm.
Bu kadar kolay bir şekilde ülkemizin vatandaşlarının kimlik bilgilerinin yayınlanması nasıl oluyor?
Veya kimse bunu bilmiyor mu dikkate mi almıyor?
Milyonlarca insanın kimlik bilgileri nasıl oluyor da küçük bir uğraşla herkesin erişebileceği bir yerde bulunuyor.
Her şeyi geçtim bu kimlik bilgileri nasıl ve nereden çalındı?
Bu sorularıma yanıt verebilecek bilgi sahibi biri varsa memnun olurum.Teşekkür ederim.
Hacklenen Türkiye tabanlı web sitelerinin çekilen datalarından. 2016 yılında devlet üniversitelerinin öğrenci listesine full+full bilgilerine Google dorklardan bile ulaşabiliyordum. Türkiye siber güvenlik açısından çok zayıf. (Özelden site hala mevcut ise atarsan birşeyler yapabilir miyim bakmak isterim.)

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Hacklenen Türkiye tabanlı web sitelerinin çekilen datalarından. 2016 yılında devlet üniversitelerinin öğrenci listesine full+full bilgilerine Google dorklardan bile ulaşabiliyordum. Türkiye siber güvenlik açısından çok zayıf. (Özelden site hala mevcut ise atarsan birşeyler yapabilir miyim bakmak isterim.)
Zayıf değil şirketler sorumsuz. düzenli şekilde güvenlik kontrollerini yapan şirket sayısı az

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Merhaba, o kimlik bilgilerine erişmeniz için Dark Web'e girmenize gerek bile yok. Çoluk çocuğun elinde dolaşıyor o veriler.2015teki bir seçşm sonucu sızdırıldı. Çok ufak bir aramayla bizim bildiğimiz internetteki forumlarda bile .sql dosyasını bulabilirsin. Fakat bulundurmakta bulmaya çalışmakta suçtur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.