Deep Web'e Girerken Dikkat Etmeniz Gerekenler...

sanaliska

Katılımcı Üye
29 Haz 2014
419
0
.
1- Öncelikle bilgisayarınıza Deep Freeze kurmanızı şiddetle öneriyorum. İstediğiniz zaman pasif yapabilirsiniz Deep Web'e girerken aktif yaparsınız böylece bilgisayarınıza virüs vs. kaptığında açıp kapatınca virüs silinmiş olur...

2- Her şeyi indirmeyin virüs taraması bile yapsanız Crypterle virüsü gizlemiş olabilir. Adam Crypter kullanırsa virüs programınız temiz olarak görecektir. Bunun için 1. Önerimi tavsiye ederim. Bu arada deep webden indirdiğiniz dosya resim video vs. bunları bilgisayarınıza flash diskinize vs. kaydetmeyin.

3- Reel ortamdaki hiçbir kişisel bilginizi başkalarıyla veya internet adresleriye paylaşmayın. Bir siteye üye olurken vs. Gerçek isminizi şifrenizi adresinizi vermeyiniz.

4- Her insana inanmayınız, örneğin yardım istediğiniz tanımadığınız kişiye teamviewer bilginizi falan vermeyin.

Dikkat Etmeniz Gereken Altın Kural Bunlardır. Dikkate almazsanız ceremesini çekersiniz...

alntı

Muverrihe

Üye
15 Eki 2014
109
0
Girmedim, görmedim ancak çok şey duydum o site hakkında :S Girmeyin kardeşim şöyle iğrenç sitelere Başka sitemi kalmadı ? Amaç ne yani ? :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.