Deep Web'e Girersek Ne Olur?

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Yararlı konu hocam. Ayrıca benim imzamda benim konumda anlattığım "Deep Web'de Gezinmenin En Güvenli Yolu" adlı konuyu inceleyebilirsiniz.

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
eline sağlık ama bir hata var sanki benim bildiğim kadarıyla ///// Siz tor ağına bağlandığınızı varsayalım ve başka bir ülkeden başka biri de tor ağına bağlandı varsayalım şimdi sizin ip niz o karşı taraftaki kişi tarafından, onun ip si sizin tarafınızdan kullanılır bunun için çok tehlikelidir. ///// olması gerekiyordu yanlış biliyorsam kusura bakmayın

Chucky THT

Üye
3 Nis 2016
98
0
Okadar okumadım ama mıt üniversitesi tor browserdaki açığı buldu yani deep webe girseniz de ip niz tespit edilebiliyor ki fbi çok kullanılan bir deep web sitesini hackledi yani o siteye girenlerin ip si de takip altına alınıyor ki ip nizi tor browserdaki açık sizin üstünüze suç kalması için yeterlidir .

RufetMuzefferov

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
603
0
Yasamal
Selamun Aleykum hocam eline saglik guzel konu olmus. peki burdan alis veris yapmak ne kadar guvenli ? sonucta ben buna ev adresimi veriyorum. alis veris yapip denedinizmi yani ? . bide ben bulara parami versemki mesela bana 1iyneli musta getir bu getiricekmi bana mustami yoksa parami alip kacicakmi. simdiden tesekkurler .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.