Deep Web'e Tor Browser Kullanmadan Girilebilir Mi?

greas

Yeni üye
13 Şub 2022
11
1
Hangi konuya koyacağımı bilmediğim için buraya açtım konuyu. Sorum şu ki; deep webe tor browser kullanmadan girmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım.

ongun275

Yeni üye
22 May 2023
17
2
Hocam bildiğim kadarıyla Chrome Firefox Opera gibi tarayıcılarla giremezsin çünkü bu tarz tarayıcılar bu siteleri engelliyor yada uzantısı .onion olan siteleri açmıyor. Ben genellikle Tor kullanıyordum Deebwebteki sitelerde gezerken .

Ek bilgi:Tor senin ipni kullanıyor diye birşey duymuştum bi ara ,tora gireceksen vpn açmanı öneririm.

greas

Yeni üye
13 Şub 2022
11
1
Hocam bildiğim kadarıyla Chrome Firefox Opera gibi tarayıcılarla giremezsin çünkü bu tarz tarayıcılar bu siteleri engelliyor yada uzantısı .onion olan siteleri açmıyor. Ben genellikle Tor kullanıyordum Deebwebteki sitelerde gezerken .

Ek bilgi:Tor senin ipni kullanıyor diye birşey duymuştum bi ara ,tora gireceksen vpn açmanı öneririm.
Biliyorum hocam fakat bir makalede deep webe hem tor hem de manuel bir şekilde girilebiliyormuş.
Merhaba,

Tor Browser olmadan girmenin yolu var bununla ilgili konu açtım.Okumanızı istiyorum : https://www.turkhackteam.org/konular/tor-browser-olmadan-brave-ile-deep-web-giris.204
Hocam konu açılmıyor.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

zaten otomatik giriş yoktur sadece tor ile bağlanabilirsiniz linkleri internetten kolayca bulabilirsiniz farkını sormuşsunuz farklı aslında tor üzerinden yapılan vpn bağlantı şeklidir bağlantı kısmında değişiklik oluyor diyebilirim sizlere normal tarayıcılarla asla .onion linklerine giremezsiniz aslında sizi tamamen güvende tutmak için yapılmış bir şey aslında.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.