DeepWeb 5.Seviyeye Giriş! Efsane konu!

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
Ben konuyu 4 kez üst üste 2. kezde sen söyledikten sonra tekrar okudum. Benim söylemek istediğimi anlamadın sen ya da ben anlatamadım.

Diyorum ki bu vpn yüklerken veya yüklendikten sonra bir ekran alıntısı çekebilirdin. Bu verdiğin linke girip yine bir ekran görüntüsü alırsın işte o zaman dersin ki; buraya girebildiysen tamamdır.

Daha da açayım konuyu sana Kaliye gir vpni yükle yükleme bitincede ss al at buraya sonra konu altında verdiğin linke sen gir sayfa açılsın onunda ss al koy buraya resimleri.

Daha daha açayım mı konuyu ? Eğer bir paylaşım yapıyorsan ve yararım dokunsun istiyorsan bildiklerini paylaş bulmaca gazetesi gibi al gazeteyi çöz deme

Gelip bilgisayarına da kurayım mı ister misin?
Araştır daha fazlasını yap ve gel o kadarını da sen katkı sağla.

Bir üst mesajda Rag. tabloları ekledim.. Umarım araştırırken işine yarar. :)

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Gelip bilgisayarına da kurayım mı ister misin?
Araştır daha fazlasını yap ve gel o kadarını da sen katkı sağla.

Bir üst mesajda Rag. tabloları ekledim.. Umarım araştırırken işine yarar. :)

Gel gel zaten format atıcam bir ayağı çukurda biraz takılırsın ölmeden önce faydası dokunur. Çok zor birşey istemedim ki altı üstü yaptıklarının 2 tanesini ss alıcaksın atıcaksın buraya.

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
Konu güzel ve açıklayıcı ancak şunu sormak isterim 5.seviyede neler var ?

R3BELLIOUS

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
273
0
Uzay
Seviye yoktur , herşey Tor ağında olur biter.

ChaosVPN bir grubun kendileri için geliştirdikleri özel bir ağdan ibarettir.

OnionPİ mevzusunu saatler içerisinde çözüp Windows makineden girmiştik kapalı sisteme.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
ChaosVPN, adından da anlaşıldığı gibi... bir VPN'dir.. tor protokol gibi anonimleştirmez, deep web'in bir parçası değildir, ayrı bir protokolle bir VPN'e bağlanırsın, elinde key varsa okursun, yoksa yazılara bakıp durursun.

Giriş metodu, şifre olması kısmı doğru tabii ki.. Ama aynen deep web servisi kurulması gibi, kolayca servis kurulabilir, yabancı bir hack forumunda bit kadar kendini gösterdiğinde en az 30 salak özel mesajla sana key gönderecektir.

Deep web'de seviye yoktur.

18 May 2016
70
0
İşte aradığım insan :) herkez yok quantum pc diyor yok ruter hepsi yalan birde devrem caosvpn v.b ile girilmiyorr
Caos vpn anonet vpn DN42 diye biliyorum ama dn42 de çok bi fikrim yok ama yinede aklınızda bulunsun devrem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.