Deepweb ile ilgili

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
Merhaba ben telefondan tor browser indirdim VPN acip ayrica tor ile gizli sekmede girdim benim yerimi bulabilirler mi ? 1-2 yanliskla uyusturucu satis sitelerine girmisim cok korktum şoyle oldu ben girdim ciktim hemen ardindan merak ettim bir daha girdim karsima

Aslinda olay şöyle oldu simdi dogruyu soylemek gerekirse ben uyusturucu satis forumlarinda falan vb. Siz anladiniz vb. Derken geziyorum oradan fotograf falan topluyorum ardindan rat'ı içine koyup yolluyorum tekrar foruma boylelikle birdaha yapmamasi icin korku saliyorum

Şu yazi cikti

yoooooo it's all down FBI fuckin errrrrbodies shit up

Ne bu ne anlama geliyor bilen varmi ?

Yani beni bulabilirlermi VPN actim birde torun obsf4 koprusu ile haglandim birde gizli sekmedeyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Al5ancak

Üye
31 Ara 2018
170
2
Siz gerekli önlemleri almışsınız zaten .Kendinizi çok kasmanıza gerek yok.O tür sitelere bende girdim fakat başıma FBİ Open The Door ! :) diye bişey gelmedi.İyi forumlar dilerim.

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
Reis bu bana birisi yazdi nasil odlu biliyormusun bak sanki ben yanlisklikla girdim ya ardindan bi kere daha girdigimde sanki site hacklenmis gibi bi mesaj cikti karsima anonymus diye birisi yazi yazmis ortaya bu yaziyordu

Reis duyduguma gore ip ile ulasip polislere veriyormus ulke polisine ben vpnden hic cikmadan baktim almanya gorunuyordu herhalde sorun olmaz sen boyle diyince biraz rahatladim

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Reis bu bana birisi yazdi nasil odlu biliyormusun bak sanki ben yanlisklikla girdim ya ardindan bi kere daha girdigimde sanki site hacklenmis gibi bi mesaj cikti karsima anonymus diye birisi yazi yazmis ortaya bu yaziyordu

Reis duyduguma gore ip ile ulasip polislere veriyormus ulke polisine ben vpnden hic cikmadan baktim almanya gorunuyordu herhalde sorun olmaz sen boyle diyince biraz rahatladim

Siz zaten önleminizi almışsınız. Sitenin indexinden dolayı öyle bir mesaj çıkmıştır. Adblock yasakli sitelerde nasıl adblock kapatınız tarzında çıkıyorsa sizin girdiğiniz sitede ona benzer bir şey çıkmıştır.

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Ben de girdim oralara, hatta Dread'a kayıt oldum. Bir şey olmaz, korkma... Yerini bilseler ne olacak, adam Amerika'dan buraya seni öldürmeye adam mı gönderecek :trl

peasold

Katılımcı Üye
2 Haz 2019
311
0
Dostum birşey olmaz ama sende adamlara rat ediyorsun üstüne üstlük birde deep webde. bir daha yapma harcarlar seni orda.
Ve vpn ve tor kullanman yetersiz polis seni bulabilir.Ama birşey olacağını sanmıyorum polis falan gelmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.