DeepWeb'e Nasıl Giriş Yaparım

semihkaya07

Yeni üye
14 Mar 2017
16
0
26
Turkey
Merhaba Arkadaşlar

Ben DeepWeb'e giriş yapmak istiyorum. Bu TorBrowser varmış o nasıl kullanılıyor başım belaya girer mi ve ben kimliğimi nasıl gizlerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,613
780
merhaba

normal bir tarayıcı şeklinde kullanabilirsiniz deep web adreslerini adres çubuğuna yazakra giriş yapabilirsiniz tarayıcıda vpn olduuğu için gizlenmek için bir şey yapmanıza gerek yok

Feyusa

Yeni üye
11 Ağu 2018
12
0
Surgut
Kali Linux'ta yapacak isen DNS'ni ve MAC adresini değiştirmeni öneririm. Ayrıca VPN'de kullanabilirsin. Ardından TOR browser'ı indirmen lazım indirdikten sonra kurulumunu yap. Ardından browserı açtığında güvenlik ayarlarından güvenliği mediuma getirmeyi unutma. Zararlı sitelere girersen bu işe yarar. Wiki'ye girebilirsin ilk olarak...

Salvad0r

Üye
1 Eki 2017
113
0
Köprü Kurdunmu Güvenliğide En Üst Seviyeye Javascriptlerinide Engellendinmi Hiç Bir Sorun Olmaz VPN DNS İP Boş İşler Yaklaşık 3 Yıldır Böyle Giriyorum Sıkıntı Felan Olmuyor.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
öncelikle tor browseri indirmen lazım bunuda resmi sitesinden indirebilirsin lakin türkiyede tor yasak ldu için tor sayfasına ulaşamasın vpn ile torun resmi sayfasına giriş yapabilirsin https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en ayriyeten tor bildin normal browserler benzer deep sitelerini istersen öm yoluyla bana ulaşabilirsin sana deep ten linkler atarım ayrıyeten forumda deep weeb bölümündede linkler bulunmakta

Machina

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
487
0
31
Sydney
öncelikle tor browseri indirmen lazım bunuda resmi sitesinden indirebilirsin lakin türkiyede tor yasak ldu için tor sayfasına ulaşamasın vpn ile torun resmi sayfasına giriş yapabilirsin https://www.torproject.org/p...
Merhaba

söylediklerin doğru ancak ufak bir noktaya değinmek istedim seninde işine yarayacağını düşünerek .tor ülkemizde engellendiği için vpn kullansın demişsin ancak buna hiç gerek yok Tor uygulamasından köprü kurduğunuzdada aynı görevi yerine getirecektir .

iyi forumlar.

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Tor browser ı kullanmak için elinizde obsf3 bridges olması lazım.Ve bu bridge ları tor browseri yapılandır sekemsinden obsf3 seçerek girmeniz lazım.Tor türkiyede engellendiğinden otomatik yapılandırma girmeyecektir çünkü. Aşağıdaki şeyler güncel obsf3 köprüleri :

obfs3 94.242.249.2:41302 E25A95F1DADB739F0A83EB0223A37C02FD519306
obfs3 93.104.189.166:50630 E89762952EE7226E8C261165D29904D4816EBC5E

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
İlk önce Tor veya Tor Browser indirmen gerekiyor. Tor ağına erişim ve torproject.org adresinden Tor Browser indirmek Türkiye'de yasaklandığı için Tor'u alternatif adreslerden(örn: github) indirip çalıştırmalısın veya torproject.org adresinde VPN ile girmelisin. Browseri indirdikten sonra ayarlardan "Tor ağına erişim ülkenizde yasaklandımı" seçeneğini seçip köprü ayarlarını yap. obfs3, obfs4 ve fte köprüleri var. Önerilen obfs4 köprüsüdür. Onu seçmeni tavsiye ederim ama bazen fte daha hızlı olabiliyor. Birini seçtikten sonra Tor otomatik olarak köprü ayarlarını yapacaktır. Sonra ileri de ve ordaki soruya hayır de. Bu şekilde Tor Browser üzerinden Tor ağına bağlanmış olacaksın. Browserden girmek istemiyorsan linux kullanman şart. Terminal üzerinden Tor'u indirip çalıştıracaksın. Tor ağının algoritmaları ve şifrelemeleri çok güçlüdür. Ip adresini normal bir vpn den daha iyi gizler. Başına bir bela gelirmi orasını bilemem. Çok fazla hacker olduğunu söyleyebilirim. Başına bela almak derken polis veya FBI kapını çalmaz. Hırsızlar gelip evini bulmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.