Degerli Arkadaslarim Yrm. Bekliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnTeRnAnT

Yeni üye
25 Tem 2007
40
1
Şu an yoldayim..!:)
Arkadaslar Bu alemleri Herkes Bilir .. Trojansiz Virüssüz. Spysiz... Olmazz :D

Ama Artik Canıma TAk dedi ... En sonunda C-D SAglam formatladım...
Pc Orjinal Cd'leri Disinda Cd Bile takmadım ... DeepFreezeSTDEvaluation sistemi kullaniyoum İnternet aleminde takılırken...
Fakat Buyuk mu oynadık ne yaptik öyle bi vurmuslar ki pc ye Bnm Usb ler güc kaybetmis?Camera ve Modemi Ark panele bagladımda Elantirk gelmio ?:S

Sizden Ricam Win.Xp Pro. sp3 desktekli Usb 2.0 Driver Ben bulmadım eyer olanınız varsa Link verebilirmi?

Digeride BIOS Guncelleme si Ark. Bıos Günceleme Tehlikeli diolar Bıos u yaakrisn v.s :D Kolay bi yönden bilen vAr mi ? Varsa Yrdimci olsun Bende Biliomda Ehli Baska
Eyer Yapamassin diyen olursa Pc ***ürcez Şart PAra illa vercez :D

Sonra Baska bi sey Canınızın SAgli .. Uzun zamandır yoktum ..

Tıkla Hackle Adi Altında SAglam Pro. Cıktıysa onunda link ini ativerin size zahmet
Trojende olsa fark etmez DeepFreezeSTDEvaluation sistemi var yan cekerim :D

Yrmlarinizi bekliyorum ....

casusby9d

Üye
1 Nis 2007
91
5
tıkla hackle:D:D
süper ya:D:D

bir bakalım:D:D

bence sitede dolurdur kanka bir araştır ama offf canım sıkıçlıyor dersen ben birazdan veririm:D:D

Birde Bir Arkadaş Web Hacking DE Denyo Adlı Program Paylaştı Bir Dene İstersen :D

EnTeRnAnT

Yeni üye
25 Tem 2007
40
1
Şu an yoldayim..!:)
tıkla hackle:D:D
süper ya:D:D

bir bakalım:D:D

bence sitede dolurdur kanka bir araştır ama offf canım sıkıçlıyor dersen ben birazdan veririm:D:D

Birde Bir Arkadaş Web Hacking DE Denyo Adlı Program Paylaştı Bir Dene İstersen :D

Yok saol ya Bro. :D Usun samandir yoktum onu saka sina istedi ustte yasan konu gercek olan :D
Ben bi zamanalr bu sitede cok yuksek rutbeliydim gume gittik :D

Her neyse buyuk oynardik pc cok buyuk masraftan kurtardım gecende :D

Artik ugrasmicam Defreez le takılıom anla :D Bu arada tıkla hackle de sakaydı

zamanında oyle bi konu baslı ac hit kiriodu adam googleye syle yasıo

Msn hack ben mail adrsiisini yasicam o sifresini getircek :D olaya bak :D

Gercek Anlamda Bi Spy undeclerim 2010 kadar hic bi frevil bulamaz o kadar diom :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.