Değişik Ping Sorunu HK?

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
Arkadaşlar evde modem var interneti ondan kullanıyoruz normalde sıkıntı yok pc de ping 20 falan kullanıyorum evde 4 tane telefon var 3 tanesi bağlanınca ping olmuyor ama bir tane j7 core telefon var o bağlanınca ping 1k-2k oluyor ama şöyle 4 kişi bağlanınca olan bi sorun değil j7 core bağlanmasa 10 kişi bağlansa ping olmuyor ben bu sorunu nasıl çözerim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Arkadaşlar evde modem var interneti ondan kullanıyoruz normalde sıkıntı yok pc de ping 20 falan kullanıyorum evde 4 tane telefon var 3 tanesi bağlanınca ping olmuyor ama bir tane j7 core telefon var o bağlanınca ping 1k-2k oluyor ama şöyle 4 kişi bağlanınca olan bi sorun değil j7 core bağlanmasa 10 kişi bağlansa ping olmuyor ben bu sorunu nasıl çözerim?

Merhaba değerli üyemiz, J7 telefonunuzda arkaplanda internet gerektiren bir uygulamanın çalışması sebebiyle veyahut veri akışı sağlayacak herhangi bir uygulamadan dolayı bağlandığı zaman yavaşlıyor olabilir. Aynı sorundan ben de daha önce müzdariptim. Telefonum bağlandığı an ping tavan yapıyor,200.000 pingi görebiliyordum. Sorunu nasıl çözdüm derseniz, çözmedim :RpS_thumbsup:​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.