Dertleselim Buyrun

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Sevipte sevilmeyenler grubundayım ben çok koyuyo ya önceden aynı sınıftaydık derste ona bakarken göz göze gelince utanıyodum bakamıyodum şimdi o uzakta ben uzakta ne kadar uğraşsanda olmuyo unutamıyosun ama mutlaka bi yerde aklına geliyo bi ftoğrafını açıp bakıyosun

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Sevipte sevilmeyenler grubundayım ben çok koyuyo ya önceden aynı sınıftaydık derste ona bakarken göz göze gelince utanıyodum bakamıyodum şimdi o uzakta ben uzakta ne kadar uğraşsanda olmuyo unutamıyosun ama mutlaka bi yerde aklına geliyo bi ftoğrafını açıp bakıyosun

haklısın be aga

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
2 kiz seviyor beni onlar ben sevmiyorum biraz cıktim bagzi seyler uydurdum ayrildik ama seviyor hala benden uzaklasmak icin her seyi yapiyor ama olmuyor bende uzuluyorum be aga baskasi ilede cikamiyorum onlar uzulcek diye of be of napcaz be napcaz be biz :(

19 Ağu 2017
76
0
Seviyor Be Gencler Beni Deli Gibi Seviyor Ben İse Bi Sevemiyorum Ne Bileyim Üzülünce Canım Çok Acıyor Ama Sevemiyorum Çocukluk Arkadaşım Diye Sevgilisi Olsakta Sevemiyorum Ve Yarın 4'üncü Yıl Gencler :(

Kardeş sen ne yapmışsın ya? Kız ümitlenmiştir ve hayal kurmalara başlamıştır. Üzüldüm senin adına..

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Nerden biliyorsun başkalarının söylediklerinemi inanıyorsun yine taktik dimi :D başkası ne derse o birazcık düşünün

Ne dediğini tam anlayamadım ama başkalaının söylediklerinemi inanıyorsun gibisinden bişey diyosun galiba

Keşke senin dediğin gibi olsa ama öyle değil işte

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Ağa keşke yapmasaydın. O kızın sizinle ilgili ne hayali vardır şimdi. Sen ona ayrılmak istediğini söylersen kızda yaratacağın depremi tahmin bile edemezsin.. 4 yıl nasıl seviyormuş gibi yapabildin? Kız hiç anlamadı mı?

dostum 1 kez ayrıldım inanmazsın belki intihar denedi gözümün önünde

absolidtr

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
434
0
4 yıllık ilişkiyi sen beni hak etmiyorsun diyerek bitirdi ,annesi giderken bana seni kızımın düğününe çağırıcam dedi her gece rüyamda görüyorum her an aklımda ,4yıllık ilişki yok oldu bi anda şuan aklında kim var Allah bilir... Yakın benim yerime

19 Ağu 2017
76
0
dostum 1 kez ayrıldım inanmazsın belki intihar denedi gözümün önünde

Ne diyeceğimi bilemiyorum kardeşim. Yani senin için zor bir durum fakat ölümle seni korkutarak yanında tutamaz ki her zaman. Böyle yapmaması gerekiyor. Kaç yaşında?
Gerekli olgunluğa ulaşmamış anlaşılan..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.