Dertliyim

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
33
1,504
K E R K Ü K
Herkese hayırlı geceler şarkı önerisinde bulunabilirmisiniz arkadaşlar, şarkı türünü az çok anlamışsınızdır başlıktan.
Cevap veremezsem şimdiden teşekkürler.

benim önerimdir, klasiklerden.

Edit: attığınız şarkıları playlist yaptım, sonradan atanlarıda eklerim.

Son düzenleme:

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
33
1,504
K E R K Ü K
her dert pavyona kadar, boşuna üzmeyin kendinizi bir yararı yok boşverin en mutluluğun sırrı umursamazlıktır.
bişeyi kafama taktığım yok, dert bende genetik :D

Tam yerine geldiniz alın size dertli parçalar Müslümcü adam pop atacak hali yok ya.

MÜSLÜM GÜRSES - DERDİMİ KİMLERE DESEM

Daha atardım ama site kaldırmaz sonra.
Genişletmek için tıkla ...
Kalp Ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Müslüm Gürses Yrd.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.