Dev arşiv(Program, Programlama, Linux, Sm, roman)

29 Tem 2017
63
0
19
İzmir
Evet arkadaşlar size 2 yılda biriktirdiğim içinde çeşitli hack programlarından, Sm eğitimine, Linux Eğitiminden romanlara, Çeşitli programların kullanımından programlama eğitimine kadar herşey olan arşivimi paylaşacağım.

Teşekkür karşılığında pass vermek için Onay alınmıştır

Arşivi almak için teşekkür edin ve konu altından pass isteyin.

Arşivden görüntüler
------------------------------

R0G5Wj.png

01r5vW.png

O0aXWQ.png

ALGjQp.png

nRy4Pl.png

yEjk2L.png

Kendi çalışmam olan Pc Hızlandırma & Bakım programı hakkında detayları öğrenmek için imzamdaki linke tıklayabilirsiniz.

Linkler
------------------------------
Arşiv: Tıkla
Virüstotal: içinde hack programları olduğu için ekleme gereği görmedim ama tarayan olursa eklerim.

Forumdaki bazı arkadaşların paylaşımlarından birazcık yararlandım. Arşiv içindeki herhangi bir dosyanın sahibi isterse ismini konuya ekleyebilir ve ya paylaşımını arşivden çıkarabilirim.

Edit: Dosya neden .rar değil de . exe diyenler için söylüyorum araştırın "Sfx arşivi nedir?"
İsteyenler sağ tıklayıp winrar ile aç diyerek normal .rar dosyası gibi görüntüleyebilir

Eğer bana güvenmeyen varsa indirmesin. Ben başkalarına benzemem yediğim kaba pislemem (kimseye laf sokmuyorum üstünüze alı
nmayın)

1–) ÖM KUTUSU DOLMADIĞI SÜRECE ZİYARETÇİ MESAJI ATANLARA
2–) ATTIĞI YORUMUN ÜZERİNDEN 3 GÜN GEÇMEDEN RAR PASS HAL GELMEDİ DİYE ÖM ATANLARA
3–) TEŞEKKÜR ETMEDEN PASS İSTEYENLERE
RAR PASS VERİLMEYECEKTİR.

Rar pass verirmisin ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.