[DEV-DEĞİL]Rat'a Kurban Kasma Yöntemleri //AROCKS

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
946
1
59
%appdata% ~ Crypted '

Fearcon

Üye
14 Eyl 2018
102
0
bhappy
Hocam uloz adlı siteye serverlerimi upload etmeye çalışırken şöyle bir hata ile karşılaşıyorum çözümü nedir? HATA

nobodyLikesme

Yeni üye
2 Şub 2019
44
0
İzmir
Hocam eline sağlık güzel konu... Tabii işine yarayana güzel konu...

Ne yaparsam yapayım. Girmediğim forum mu kalmadı dersin ? İzlemediğim forum mu kalmadı dersin ? Okumadığım makaleler yazılar mı kaldı dersin ? Ne yapsam olmuyor...

Güvenlik duvarını kapattım olmadı.

Bu forumda da farklı 3-4 tane farklı forumdada yapmıştım gene olmadı... Enteresan bir şey... Eskiden yapabiliyordum. Fakat şimdi olmuyor. Hiçbir programla yapamıyorum.

Spynet, Hakops Keylogger, DarkcometRAT, NjRAT, Quaser RAT.... vs. vs. :/ :/

https://www.turkhackteam.org/trojan...ranti-ve-butun-modemlerde-kullanilabilir.html

Buyrun çözüm burda

Port açılmamasının sebebi modem ip adresinizin 100.le başlayıp normal ip adresinizden farklı olmasıdır ayrıca sizin ip adresiniz başkaları tarafındanda kullanılmaktadır. detaylı bilgiye Google'da "Carrier Grade NAT" sistemini araştırarak ulaşabilirsiniz.

hellthelast1

Yeni üye
27 Eyl 2010
36
0
Sabotaqe Sorun nedir neyi yapamıyorsun anlamadım ? kurban kasmayımı yoksa port açmayımı sorununu detaylandırabilirsen problemi çözebilirim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.