[DEV] | Hack Araçları - Linux

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
terminali aciyorum chmod +x install.aex ve ./install.aex kodlarini sirayla yaziyom terminale ama hata veriyo yani aciklmiyor program calismiyor

cd Desktop/ yapıp önce masaüstüne geçip kodları öyle mi yazdınız? Aracı açmaya çalışırken çalıştırma hatası mı verdi yoksa "böyle bir komut yok" tarzında bir hata mı veriyor?

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
hallediebilytroum artik valla sayende gelistim tesekkur ederim linux daha eglenceli geldi hatta ama daha cok program bilince eglence oluyor :sırıtan

Rica ederim ne demek :) Evet linux öyledir bence biraz da kendiniz araştırın daha çok program bulursunuz malum benim bilgisayar şuanlık devre dışı oldu :trl şuanlık bir öneride bulunamayacağım maalesefff

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
valla arasitrdim ama videodkailereden bisey anlayamiyom cok farkli seyler uapiyorlar ben yuapincada olmyor hata falan veriyor linux valla sen Pcyi yapinca yardimci ol bana cok yardi,mci oluyosun sayende bikac bisey anlayabiliyom enazindan yaw :D

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
valla arasitrdim ama videodkailereden bisey anlayamiyom cok farkli seyler uapiyorlar ben yuapincada olmyor hata falan veriyor linux valla sen Pcyi yapinca yardimci ol bana cok yardi,mci oluyosun sayende bikac bisey anlayabiliyom enazindan yaw :D

Estağfurullah hocam ne demek, vatandaşlık görevimiz :) :)

Bunlar ne işe yarıyor nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz rica etsem ? Bilgili konu varmı detaylı

Bu aracın içerisinde tam 264 tane işinize yarayabilecek "birçok alandan" 'hack'aracı bulunmaktadır. Örneğin; instagram phishing için araçlardan tutun da admin panelini bulmanıza yarayan araçlara kadar, bilgi toplamaya yarayan araçlar vs. bir sürü. Birçoğunun zaten kullanımı zor değil, girişi yaptığınız zaman zaten terminalde araç size neyi nasıl yapacağınızı gösterir. Biraz bilginiz bulunuyorsa her türlü işinizi görürsünüz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

oziy

Yeni üye
1 Mar 2019
1
0
kusura bakmayın indiremedim ama yardımçı olabilirmisiniz

yükleyemedim şu hata var
is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

seodeveloper

Yeni üye
15 Ocak 2019
38
0
Merhaba,

her program nasıl çalışıyor komutları ve işe yaradıkları hakkında bilgi verseniz efsane olurdu.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Merhaba,

her program nasıl çalışıyor komutları ve işe yaradıkları hakkında bilgi verseniz efsane olurdu.

264 tane aracın nasıl çalıştığını yazabilmem mümkün mü sence? :) Bir aracı seçip geçiş yaptığın zaman help komutuyla nasıl çalıştığını gösteriyor zaten.
Fakat ekstradan halledemediğiniz bir kısım/lar olursa yazabilirsiniz buraya tekrar yardımcı olmaya çalışırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.