DEV// İnstagram Sınırsız Takipçi Kasma //2018

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
önceden yarıyordu da direk doğrulamaya düşüyor piyasada ki sitelerde ücretsiz script olduğu için uğraşmasınlar diye yazmak istedim yinede denemek isteyen denesin :)

AytuTan

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
347
0
IceLand
yararlı konu olmuş paylaşım için teşekkür ederim

sağolun hocam....

sağolun hocam....

Kardeşim herşey iyi hoş da facebook ile giriş yapıyoruz ama şifremizi bilmiyoruz takipçi hilesi sitelerine giriş yapamıyoruz

şifreyi facebookla hesabı açarken belirliyorsun ben pcden yapıyorum mobilden denediyseniz bilmiyorum lakin ayarlar bölümünde facebookla şifre değiştirme mevcuttur.

AytuTan

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
347
0
IceLand
Ayarlar/şifre değiştir/facebook'u kullanarak şifreyi değiştir yaparak şifre alıp giriş yapabilirsiniz.​
(konu sahibi konuya ekle)

sağolun hocam.... eklenecektir

Facebookla bağlan diyince şifre yazmıyoruz panele nasıl giricez ki :D

önceden hesabınız varsa facebookla direk bağlanır . pcden yaparsanız size şifre sormaktadır..
eğer mobildeyseniz ise yukarda SleeperGaming12 hocam cevabını verdi.

AytuTan

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
347
0
IceLand
önceden yarıyordu da direk doğrulamaya düşüyor piyasada ki sitelerde ücretsiz script olduğu için uğraşmasınlar diye yazmak istedim yinede denemek isteyen denesin :)

sevgili binbaşım konunun en altında NOT olarak belirtmiştim eğer hesaplara tek tek panellerden giriş yaparsanız sıkıntı olmayacaktır diye..

WeKing

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
335
0
In Space
Başkasına takipçi gönderebildiğiniz sitelerde genellikle üye sayısı azdır ve ya kredi limiti çok düşüktür. Birden çok hesapla siteye giriş yapıp aynı hesaba yollasanız bile, 500 kişilik bir sitenin 250 kredi verdiğini varsayarsak, kendi hesabınızla yaptığınızda 250 kişi gelir. İlk açtığınız Fake hesapta kalan 250 kişi değil, gönderilmiş 250 kişi dahil bir takipçi sayısı gönderilir ancak takipçiler 2 kez takip edemeyeceği için bir çoğu boşa gider. Yani bu 500 kişinin takip etmesi için, aynı kişilerin takip listesine her seferinde düşeceğini de varsayarsanız, uzunca bir süre o 500 kişinin hesabınızı takip etmesi düşük bir ihtimaldir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.