[DEV] İnternet Kafe AÇIĞI GÜNCELL

Sabite alnsınmı?

• Hayır

Oy: 24 72.7%
  • ASLA

Oy: 9 27.3%
  • Arifin mençıstıra attığı golü arıyordum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    33

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
kendini anamasaya belli edince senin önceden oturdugunu ve onu kadnırmya çalıştıgını varsaymaz 5 dakka önce açtıgını bilir :D

peki hocam sanırım sorumu görmemişsiniz. Biz cheat engine ile değiştirdiğimiz bu değerle tam olarak neyi değiştirmiş oluyoruz biraz açıklayabilirseniz sevinirim.

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
hız değerini değiştirmiş oluyoruz imreyi 500 yaparak programın hız parametresini zorluyor süremizi bitiriyor süremiz bitince yetkili ekranını kırmış oluyoruz ana masaya masamızı aç diyince masamız açılınca süre kitleniyor ve admin (yetkili) oluyorsunuz

İşte anlayamadığım kısım tam da orası. Süremiz bitince neden yetkili ekranı kırılmış oluyor. ve masa tekrar açılınca neden süre kitleniyor. Bu arada hesaba katmamız gereken bir deepfreeze de var.

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
yok dostm masa kapanmıyor süre bitince bir ekran geliyor ya ondan bahsettim ben :)
2-hız programı zorlayınca yetkili ekranı kırılmadan süre bitiyor sonra kırılıyor yani

Dostum kusura bakma ama cidden anlayamıyorum. yetkili ekranı tam olarak nasıl kırılıyor ve bunun süremizle ne alakası var.

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
"- yetkili ekranı şifrelemeyi aşıyor birden şifre girmeden girmiş gibi oluyoruz
"-tabi şifrelemesi %20 oranında oldugu için önce süre bitiyor hani hız veriyoz ya sürede hızlanıp bitiyor bu şekilde masa kapanmış oluyor sonrasında masa açılınca biz yetkili olmuş oluyoruz çünkü süre bitiminden sonra kırılıyor yetkili şifresi (kırılmıyor aşıyor şifreyi)

Peki bunun için masanın ikinci açılışının sınırsız olması şu kadar dakka olması gerekir gibi bir şart var mı? İkinci olarak bu değeri ters şekilde kullansak yani hızlandırmak yerine yavaşlatsak 15dk geçince 5dk gibi algılasa daha iyi olmaz mı?

Erenester

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
355
0
20
Dünya
Bende dedim forumda bu kadar kişi yok nasıl oldu böyle bir şey

Ne forumu dünyada okadar insan yok heralde bakterilerdir :)

ellerine sağlık bir gün illaki denerim :)

Sağol dostum

PlOZZ7.png

Krdş Bu Ne sjsjjssj

Katılımcı sayısı: 9.22337203685E+18. Anket kapatılmıştır

Yetkililer Botmu Basiyorr :trl

aynen öle :D

Neden kendimizi anamasaya belli ettiğimizi anlamadım. Bir de tam olarak neyi değiştirmiş oluyoruz?

kendini anamasaya belli edince senin önceden oturdugunu ve onu kadnırmya çalıştıgını varsaymaz 5 dakka önce açtıgını bilir :D

Güncel arkadaşlar..

Saatlerce oynayıp 1 saat parası vereceksin adama o da şüphelenmeyecek ha ?

hayır :) çok denedim

peki hocam sanırım sorumu görmemişsiniz. Biz cheat engine ile değiştirdiğimiz bu değerle tam olarak neyi değiştirmiş oluyoruz biraz açıklayabilirseniz sevinirim.

hız değerini değiştirmiş oluyoruz imreyi 500 yaparak programın hız parametresini zorluyor süremizi bitiriyor süremiz bitince yetkili ekranını kırmış oluyoruz ana masaya masamızı aç diyince masamız açılınca süre kitleniyor ve admin (yetkili) oluyorsunuz

Konunun Sabite alınmasını talep ediyorum...

İşte anlayamadığım kısım tam da orası. Süremiz bitince neden yetkili ekranı kırılmış oluyor. ve masa tekrar açılınca neden süre kitleniyor. Bu arada hesaba katmamız gereken bir deepfreeze de var.

yok dostm masa kapanmıyor süre bitince bir ekran geliyor ya ondan bahsettim ben :)
2-hız programı zorlayınca yetkili ekranı kırılmadan süre bitiyor sonra kırılıyor yani

Dostum kusura bakma ama cidden anlayamıyorum. yetkili ekranı tam olarak nasıl kırılıyor ve bunun süremizle ne alakası var.

"- yetkili ekranı şifrelemeyi aşıyor birden şifre girmeden girmiş gibi oluyoruz
"-tabi şifrelemesi %20 oranında oldugu için önce süre bitiyor hani hız veriyoz ya sürede hızlanıp bitiyor bu şekilde masa kapanmış oluyor sonrasında masa açılınca biz yetkili olmuş oluyoruz çünkü süre bitiminden sonra kırılıyor yetkili şifresi (kırılmıyor aşıyor şifreyi)

Dostum guzel olmusta kul hakkı var orda kafe sahıbıde ekmegının pesınde

Foruma hosgeldin Yenisiniz sanırım ...
Tabii oda var :D parasızsanız yapın yani ne diyeyim dünyanın internet için para alması garip zaten onlar bizim hakkımıza girer elektrik parası ödememiz lazım normalde

Peki bunun için masanın ikinci açılışının sınırsız olması şu kadar dakka olması gerekir gibi bir şart var mı? İkinci olarak bu değeri ters şekilde kullansak yani hızlandırmak yerine yavaşlatsak 15dk geçince 5dk gibi algılasa daha iyi olmaz mı?

İlk açtığınız an nekadar süre ile oturduysanız hem ona göre para verirsiniz hemde ona göre süreniz kitlenir. dakka şartı yok.
yavaşlatmak gibi bir şansımız yok süre bilgisayarın backdoor tarihi ile ilişkili olduğu için

Sende sağol dostum...

imzan güzel :D

olursa efso walla

sağol dostum Ayrıca burdan Duyurayım Cplus Akınsoft şirketi bunu anladığı zaman yeni Version çıkarmaya çalıştıgı zaman bu konu güncelliğini yitirir yani en az 5 sene tabii anlarsa anlamazsa bu 50 yıl sürer sasadgdfh Kolay GElsin.

Anket çok güzel olmuş :yo
Kim yaptıysa ellerine sağlık, Evet/Evet yazmış sonra niye adminler beni trollüyor :RpS_blink:

Gxxfddfdr onun yerine anketi silseler daha iyi degilmiydi :)

galiba kodlamasını yapamıycam trainerden anlamıyorum manuel yapın artık kolay gelsin

Hocam yani sınırsız masa açabiliyorum kendime öyle mi?

Evet Dostum ama hackı uygularken masan açık olmalı oyüzden en ucuz tarife ile masanı aç önce sonra sınırsız oturmanın keyfine bak

9.223.372.036.854.775.808 ASLA :D eyvallah inşallah kafeci yakalamaz :D

Amin :) kullananlara söylüyorum bak kendnizi belli edip masayı tekrar açtırdıktan sonra birdaha gözüne göükmeyin yaklarsa fena... sorumluluk bende değil :)

IQ 200 galiba :trl

Neye Göre :)

Ana masadan bu hiç bir şekilde anlaşılmıyor mu?

Hayır Dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:
9 Ara 2017
214
0
Bursa
Foruma hosgeldin Yenisiniz sanırım ...

Hayır yenı degılım HackerDodo ısımlı hesabım ban yıyınce uyelık alımında buna gectım 2016 dan berı burdayım.

HackLight

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
750
0
Ciddi olamazsın sen ya :D %90 anında yakalar ve hiç istemeyeceğin bir tepkiyle karşılaşırsın ha hadi yakalayamadılar diyelim farketmeyecekler mi onca saat oturup 3lira hesap ödediğinde :D ama temiz bug üşenmeden akınsoftu bilgisayara kurup araştırman bile gayet güzel bence teşekkürü hakedecek kadar güzel en azından...

Erenester

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
355
0
20
Dünya
Ciddi olamazsın sen ya :D %90 anında yakalar ve hiç istemeyeceğin bir tepkiyle karşılaşırsın ha hadi yakalayamadılar diyelim farketmeyecekler mi onca saat oturup 3lira hesap ödediğinde :D ama temiz bug üşenmeden akınsoftu bilgisayara kurup araştırman bile gayet güzel bence teşekkürü hakedecek kadar güzel en azından...

Sağol dostum :) Beni yakalayamadılar ama ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.