[DEV KONU] +33 (FR) Numara Alma | SMS Destekli | WhatsApp,Telegram,Instagram | Android / iOS

mained

Üye
17 May 2018
78
1
*.dmg
+33 (Fransa) Fake Numara Alma

Herkese merhaba arkadaşlar, bugün size fake numara almayı anlatacağım. Bu yöntem sadece Arama için değil SMS için de geçerli. Yani bir yere kayıt olurken "SMS Onayı" gerekiyorsa bile çalışıyor. iOS ve Android uygulaması var. Güvenilir, hızlı ve kalitelidir. Bu uygulamayla birlikte istediğiniz ülkeden istediğiniz numarayı arayabilirsiniz, SMS gönderebilirsiniz.

Uygulama Adı: Wonet
İşletim Sistemi: iOS & Android
Fiyatı: Ücretsiz
Denenmiş Servisler:
WhatsApp (Başarılı)
Telegram (Başarılı)
NOT
Diğer servisleri/programları denemedim. Onlarda da çalışacağını umuyorum...

Download Links:
Android (Google Play Store)
iOS (App Store)

1) İndirdikten sonra Wonet'i açın ve gelen ekrana numaranızı girin.

2) Telefonunuza Fake No'nuz SMS olarak gönderildi. Şimdi tekrar Wonet'i açın ve kendi numaranızı girin.

3) 2.kez giriş yaptığımızda Giriş Kodu gönderiliyor. Tekrar SMS ile kod gönderildi, o kodu doğru bir şekilde girin ve bekleyin.

4) Ve giriş yaptınız. Bu arayüzde SMS / Arama / Rehber gibi menüler mevcut. Bunları kullanabilirsiniz istediğiniz şekilde.

5) Şimdi de, kayıt olmak istediğiniz uygulamayı açın ve numara kısmına size SMS olarak gelen fake numarayı girin. SMS veya Arama ile onaylayabilirsiniz. Ben örnek olarak Telegram kullanacağım.

6) Şimdi SMS geldi, Telegram'dan...

GfuVjg.jpeg

7) Öncelikle fotoğraftaki bazı yerleri sansürledim, bilginiz olsun. Şimdi bu kodu Telegram'a yazıyorum ve hesabım açıldı.

Olumlu/Olumsuz Eleştirlerinizi Bekliyorum...
İyi forumlar......

Moderatör tarafında düzenlendi:

mained

Üye
17 May 2018
78
1
*.dmg
kardeşim arkadaşım benim telefonu wpte bulamıyor yazmak için bu fake noyu nasıl hallederiz
Bazı kişiler bendede gözükmüyor. Şöyle dene;
Arkadaşın fake no'yu sana yazsın. Sende rehberine ekle. Çalışmaz ise Fake No'nun olduğu WhatsApp'tan bir Grup oluşturun. Bağlantı linkini alın. Sende bağlantı linkinden gruba katıl, grup üyeleri kısmından Fake No'ya bas mesja gönder.

Başlıkta İnstagram'da Var. Rica Etsem Düzeltir misin ? Ellerine Sağlık.
Dediğini tam olarak anlamadım.
Zaten Instagram'da çalışıyor sorunsuz. Neyi düzelteceğim?

Bende açılırken beyaz ekran da kalıyor. Yardımcı olur musunuz?

Hangi model telefon kullanıyorsun? Beyaz ekranın SS’ini atar mısın?

Ucretsiz normal bi numarayi arayablrmiyim? Arkadaslari isletmek icin

Arayabilirsin. Başına +90 ekle. Örn: +90545555xxxx

Tıkla
Bekledim yine de aynı ekranda kalıyor?

iPhone’larda sorunsuz çalışıyor dostum. Bilgim yok gerçekten üzgünüm.

önceden +1 li kullanmıstımda pek bı ayrıcalıgı yok elime bişey geçmedi :/
Amerikalı olunca millet kendini bir şey sanıyor.
Bilmiyorlar herhalde, herkesin gireceği toprak aynı teknoloji. :p

+7 alabilir miyiz ?
Maalesef, sadece +33 alabiliyorsun bu programla.

Konu Yararlı Olmuş Fakat Güvenirlik Konusuna Gelirsek Nasıl Güvenebilirim Bu Uygulamaya ?
Güvenme derim. Ben çok ciddi bir iş yapmadığım için kullanıyorum, yoksa kullanmazdım.

VK'da deneyip size bildiririm .
Çalışırsa bana özel mesaj olarak bildirir misiniz? Konuya ekliyeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
128
3
xD
Başlıkta İnstagram'da Var. Rica Etsem Düzeltir misin ? Ellerine Sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.