[DEV KONU] Açıklı Web Sitelerine Sızma Ve Bir Kaç Dork // (Başlangıç Seviyesi)

khetrop

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
349
5
-
ellerine sağlık yararlı bir konu olmuş

Bu bir dev konu değil.

Teşekkürler..

Seninde eleştirin için teşekkür ederim daha iyisini yapabiliyorsan lütfen yeni başlayanlar için adım adım anlatan bir konu aç ve linkini paylaş bende dev konu ibaresini kaldırırım. Yeni başlayan bilmeyen ama öğrenmek isteyen kişiler için altın niteliğinde bir konu olduğu şahsi görüşümdür.

Li0nX

Yeni üye
9 May 2020
30
0
hocam ben havijde bi açıklı site buldum veritabanı adı gözüküyor ama get tables dediğimde tablolar gelmiyor napabilirim?

hocam gerek kalmadı site büyük açıklıymıymış meğer '=''or' yazdım girdi :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

khetrop

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
349
5
-
hocam gerek kalmadı site büyük açıklıymıymış meğer '=''or' yazdım girdi :D

Tamamdır kardeşim takıldığın kısmı sormaya devam :)

Onun adı büyük açık değil sql bypass diklat ettim kendi konunda da yorumlarda da oyle yazmissin.

İstersen bütün yabancı terimleri kullanayım konunun adına bak başlangıç seviyesi yani onlara göre tanımlıyorum bu siteye işlem yapmadan şifre deneyerek girebilirsin demek istediğim için yüksek açıklı dedim boşa eleştiri yapmayalım lütfen...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.