Dev Konu Astral Seyahat Nedir Nasıl Yapılır

Sizce Astral Seyahat Konum Yararlımıydı

• Kullanılan toplam oy
    18

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Bunlar hakkında bilgin var mı? Bence bunun uykusuzlukla alakası var çünkü 1 yıldan beri uykusuzum. Hemen her gün lucid görüyordum. Bazen günde 10-15 defa görüyordum. 1 aydır görmüyorum. Şimdi sorum şu: lucidden astrale cikabiliyomussun. Orada tehlikeli varlıklar varmış. Uyanırken 1 dk falan felç kaliyodum. Kafamda çınlama sesi. Kendime gelip hiçbir şey yapamıyorum. Her seferinde "aha öldüm bu sefer" diye korkuyordum. Sigaraya başladım uykum düzeldi. Neyse soruya gecelim.
Bu uyanma kısmında olan için birisi epilepsin olabilir dedi. Olabilir mi?
Birde tehlikeli varlıklar varmış dedim ya. Var mı gerçekten ya da bir zarar gorurmuyum?

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Bunlar hakkında bilgin var mı? Bence bunun uykusuzlukla alakası var çünkü 1 yıldan beri uykusuzum. Hemen her gün lucid görüyordum. Bazen günde 10-15 defa görüyordum. 1 aydır görmüyorum. Şimdi sorum şu: lucidden astrale cikabiliyomussun. Orada tehlikeli varlıklar varmış. Uyanırken 1 dk falan felç kaliyodum. Kafamda çınlama sesi. Kendime gelip hiçbir şey yapamıyorum. Her seferinde "aha öldüm bu sefer" diye korkuyordum. Sigaraya başladım uykum düzeldi. Neyse soruya gecelim.
Bu uyanma kısmında olan için birisi epilepsin olabilir dedi. Olabilir mi?
Birde tehlikeli varlıklar varmış dedim ya. Var mı gerçekten ya da bir zarar gorurmuyum?

bakın hocam astral seyahatte tehlikeli varlıklar dedikleri cinler dir bide belki inanmayacaksınız ama 51 inci bölge gibi yerlerde astral koruma var diyorlar ne kadar gerçektir bilemem denemek lazım desem aşırı profesyonellik lazım lucid dreame gelince lucid rüya bilinc altıyla alakalıdır uyumadan önce mavi rengi düsünün rüyada maviyi görünce aa mavi renki ben dusundum derseniz rüyayi azda olsa kontrol edebilirsiniz 1 dk felc konusuna gelince bilim insanlarının dedigi uyku felcidir kücük bir kalp krizi gecirmissiniz her insan sok gecirerek uyandıgında böyle olur epilepsi olabilirmi onu tam bilmiyorum araştıracagım sizin icin

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
bakın hocam astral seyahatte tehlikeli varlıklar dedikleri cinler dir bide belki inanmayacaksınız ama 51 inci bölge gibi yerlerde astral koruma var diyorlar ne kadar gerçektir bilemem denemek lazım desem aşırı profesyonellik lazım lucid dreame gelince lucid rüya bilinc altıyla alakalıdır uyumadan önce mavi rengi düsünün rüyada maviyi görünce aa mavi renki ben dusundum derseniz rüyayi azda olsa kontrol edebilirsiniz 1 dk felc konusuna gelince bilim insanlarının dedigi uyku felcidir kücük bir kalp krizi gecirmissiniz her insan sok gecirerek uyandıgında böyle olur epilepsi olabilirmi onu tam bilmiyorum araştıracagım sizin icin

Biraz mı? Ben pencerenin içinden geçip havada uçtum be :) tabi heyecandan uyandım.
O felç her seferinde oluyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.