[Dev Konu] Bedava .OOO Domain 1 Yıllık | Kısa Süreli {h3812}

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
Gençler Size Bir Tavsiye Eger Gercekten Bana Bir Katkısı olsun diyorsanız alın Natrodan Veya başka bir yerden ucuz .com/.net/.org vs. Bilinen domainlerden Sonra ucuz dusuk bir hosting paketi alın ve profesyonelleşmeye calısın. Sonra projeniz dogrultusunda uygun alan adı ve hostingle iş yaparsınız. Yoksa oyle bedava domain/hosting ile para da kazanamazsiniz emeginiz de cope gider. Bir ise de yaramaz. Demedi demeyin...

hacker3812

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
418
0
Pluton
Site bazen kapanıyor türkçe anlatım yapmış arkadasimiz bakin isterseniz;
[ame]https://m.youtube.com/watch?v=BTXIkfk-2tI[/ame]

hacker3812

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
418
0
Pluton
limit doldu diyor :(
yarin deneyim buyuk ihtimala olacaktir
Gençler Size Bir Tavsiye Eger Gercekten Bana Bir Katkısı olsun diyorsanız alın Natrodan Veya başka bir yerden ucuz .com/.net/.org vs. Bilinen domainlerden Sonra ucuz dusuk bir hosting paketi alın ve profesyonelleşmeye calısın. Sonra projeniz dogrultusunda uygun alan adı ve hostingle iş yaparsınız. Yoksa oyle bedava domain/hosting ile para da kazanamazsiniz emeginiz de cope gider. Bir ise de yaramaz. Demedi demeyin...
dostum suan ben oooile kisa.ooo actim ve seo ucuyor yakinda link kisaltmasitesi kuracagim link .tl gibi patlar
site açılmıyor malesef.
Bir kac saat sonra deneyin sabah saatleri kapali oluyor

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
yarin deneyim buyuk ihtimala olacaktir

dostum suan ben oooile kisa.ooo actim ve seo ucuyor yakinda link kisaltmasitesi kuracagim link .tl gibi patlar

Bir kac saat sonra deneyin sabah saatleri kapali oluyor

Link Kısaltma sitesinin uzun omurlu olmasini iatiyorsan adam gibi bir hostingde barın. Güvenligini ve kaliteni forumlarda paylaşsınlar. YouTube da videosu cekilsin vs. Vs. Saglam cikarsa tutar. Oranları da ilk başta ödeyebilecegin yuksek degerleri ver...

EK: Bu artık farkli forumlarda paylasilmış. .ooo da sorunlar çıkabilir...

Son düzenleme:

hacker3812

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
418
0
Pluton
Limitler günlük dolabiliyor bir sonraki gün veya 2 gün sonra deneyin.
+++ Güncel Herkes Faydalansin ++++

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Kupon kullanmak istediğimde şu uyarıyla karşılaşıyorum ne yapmalıyım ?

Coupon Usage Limit Exceeded.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.