[DEV KONU] - Instagram Hesap Kapatma (Detaylı)✓

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medusatht

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
314
0
İstanbul
Güncellemek istedim neyse konuya geçelim..]İşte Forum
https://www.facebook.com/help/contact/584460464982589

forumda facebook yazdığına bakmayın. Biliyorsunuz instagramı mark devraldı bu yüzden o şekilde gözüküyor bilenler bilir. Neyse işte bu foruma girdikten sonra sizlere alttaki gibi soracaktır.

Instagram hesabınız var mı?

Evet
Hayır

Buradan Hayırı işaretliyoruz.

Sonrasında Buradan

Bu nerede gerçekleşiyor?
Birini seçin:
Bir fotoğrafta
Bir videoda
Bir fotoğraf veya videodaki yorumlarda
Bir profilin tamamı kötü amaçlı

Bir profilin tamamı kötü amaçlı olanı seçip gerekli olan bilgileri dolduruyorsunuz. Ülkenizi,kapatacağınız TÜRK düşmanlarının kullanıcı adını sonra olarak da açıklama yazıyorsunuz. Açıklama şu şekilde olursa hesabın kapanma oranı daha da yüksek olur.

İşte Açıklama ;
Merhabalar İnstagram Ekibi.
Şikayette bulunduğum hesap yakınlarıma İnstagram üzerinden hakaret küfür etmekle kalmayıp mahrem görüntüler yollayıp yakınlarımı ve beni taciz etmekte. Bu nedenden dolayı bu şahsın İnstagramda bulunması gerektiğini düşünmüyorum. Zaten bu gibi kullanıcılar İnstagramı Kirletmekte. Bu hesabın kapatılmasını talep ve arz ederim.

Teşekkürler İnstagram Ekibi.

Bu şekilde

Sonrasında şikayeti gönderirsiniz ama 5-10 kez aynı işlemi yapın ki instagram bu şikayetin farkına varsın.
Hesap şikayetinizden en geç 1 hafta sonra kapanacaktır. Benim bu şekilde kapattığım birçok hesap var

Bu konum bu kadardı umarım işinize yarayan ve beğendiğiniz bir konu olmuştur.

Ve sizden şikayeti hangi ülkeden gönderiyorsunuz gibi bir soru soracak o kısma sakın ama sakın Türkiye yazmayın Amerika Birleşik Devletleri yazarsanız daha da etkili olur haberiniz olsun.

NOT = TEŞEKKÜR EDERSENİZ DEVAMI GELECEKTİR...

Son düzenleme:

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
Bir hesap vardır tek bir şikayetle kapanır, bir hesap vardır 1000 şikayet alır kapanmaz :)

neyse arkadaşın verdiği taktikte güzel kısacası nete instagram account ban yazarsanız türlü türlü yol bulursunuz.

medusatht

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
314
0
İstanbul
Foruma yardımım dokunsun amacım kin tutucagım insan yok sağol kardeşim.

Ellerine sağlık hacım.
Rica ederim

Eline sağlık güzel bir konu instagram kapatmak için.
Eyvallah

Farkındaysanız güncellemek istedim dedim başında neyse iyi forumlar

Alıntı gibi geldi yine de emek vermişsin eline sağlık.
Eyvallah

Rica ederim

Bir hesap vardır tek bir şikayetle kapanır, bir hesap vardır 1000 şikayet alır kapanmaz :)

neyse arkadaşın verdiği taktikte güzel kısacası nete instagram account ban yazarsanız türlü türlü yol bulursunuz.
Taktik güzel kullanıldığında etkilidir.

Eyvallah

sağol kardeşim :)

Denedim şimdi sonucu bekliyorum :D
İyi forumlar faydasını görürsün umarım.

Eyvallah :)

Teşekkür edersen sevinirim sağol

Ellerine sağlık yararlı konu .

Eyvallah teşekkür edersen sevinirim.

Eyvallah teşekkür ederseniz sevinirim.

Eyvallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.