[DEV KONU] İnstagram Sınırsız Takipçi -55utd55-

Haliok

Üye
15 Mar 2018
54
0
Video'yu Çeken Zaten @55utdd55[/USER] Hocam Ayrıca Tanıtım Olsa Bile Para İle Satılmıyor o Yüzden Boş Post Kasmaya Gerek Yok[/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR="White"][B]Adam ne diyor sen ne diyorsun? Post falanda kastığı yok. Üyeyi bilgilendirmiş o kadar siz neden böyle saçmaladınız ben bunu merak etmekteyim.[/B][/COLOR] (:;

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
bi clans of clansh uygulaması vardı adını unuttum onun gibi bi programla kullansak çok güzel olur otomatik 10 sn yede bir uygulamayı açıp kapatıcak

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
En fazla gönderceği 10 20k düşüyorsa beş para etmez düşmüyorsa macro rec gibi programlar var mobilde rootlu olan kursun telefonuna takır takır kasar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.