(DEV KONU) İstediğin Numaradan Arama Yap!

alpertech

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
386
0
Ankara
Deneme fırsatım yok şimdi. en kısa zamanda deneyeceğim.Çalışıyosa efsane bişey.Ama numaramızı falan kullanıyo. Başımız belaya girebilir bu uygulama yüzünden.Dolandırıcılık vs. suçuyla

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
Bu Arada arkadaşlar telefon numaranızı kaydediyor sistem, olası bir durumda senin numaranı oto olarak kendi yönlendiriyor ve bu sayede arayabiliyorlar ücretsiz mantığı ile.

Kesinlikle indirmeyin dmeiyorum bir kaç versiyonu daha var hatta farklılarıda var 155 olarak filan arayabildiğimiz önermediğim 3. tür yazılımlardır ama indirmekte sorun yoktur.

Diğer versiyonlarını ve diğer uygulamaları pm atabilirmisin hocam rica etsem :)

Forumda daha önce 3 kere paylaşıldı kötü amaçlar için kullanılıcağı için kaldırıldı.

pek bilgim yok bu konuda uygulama forumda yasaklıysa burdan tüm THT ailesine özür diliyorum kaldırılır zaten yasak varsa

Arkadaşlar uygulama felan yükleyin veriyor dakika uygulamayı yükleyin bazen 3-5 dakika içinde veriyo bazen 30-40 dk sonra veriyo kredinizi kaldırmayın hemen olmuyo diyerek :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
Gerçekten çalışıyor teşekkür ederim. Pro apksı felan olsa güzel olurdu

Keşke :RpS_unsure:

programın birkaç gizli dosyası burdan bişey çıkarmı acaba ya
İndir com telestar voicechangeip zip
çıkarsa banada atarsınız :D

pek anlamadığımdan bişey çıkartamadım :D

Birkaç ay önce denemiştim konuşma süresi çok kısa.

Hocam free minutesden kazanabilirsiniz dediğim gibi ben 5$'a 15 dakika satın aldım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.