{DEV Konu} THT Ücretsiz Anonim SMS Gönderici v1.5

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Güncellendi lütfen yeni konuyu Ziyaret ediniz..
Yeni Konuya Gitmez için BURAYA TIKLAYINIZ.

Herkese Merhabalar Dostlar! Bugün sizlere Kendi Yazdığım THT Ücretsiz Anonim SMS Gönderme Programından Bahsedeceğim! Uzatmadan direkt konuya geçeyim.

3II3gv.png

1-Programın KAYNAK Kodları: Tamamıyla Ben

2- Programın Yazıldığı Dil: Visual Basic (VB.NET)

3-Programın Boyutu: Main .exe = 311 KB - ZİP(Oku beni .Sürüm notları -txt vs.) ile birlikte 319 KB (Zip 160KB)

qOjsn7.png

Dostlar! Uygulamamız sayesinde istediğiniz kişiye hangi Ülkede olursa olsun Ücretsiz Anonim SMS Gönderme! ayrıca Flash SMS adında PopUp Türü de mevcut!

H71abx.png

Gönderim Paneli
RzamOU.png

-
API Sayfası
RzavUH.png

-
Yardım Sayfası
RzaGVo.png

bEUSUA.png

1-Toplu SMS Gönderimi

2-Flash SMS Gönderim seçeneği (Pop-Up SMS)

3-Anonim SMS

4-OTP SMS

5-Herkese Açık API Sistemi

6-UluslarArası Gönderim (Dünya'nın her yerine SMS Gönderme imkanı)

Dahası Eklenecektir!

axDUaI.png

İndime Linki İçin Uygulamanın Sitesini Ziyaret Ediniz!

Link: SİTEYE Gitmek Tıkla

nKa50k.png

TIKLA

UAcJOX.png

1-Uygulamanın Sayfasını ziyaret edin (Gitmek için BURAYA Tıkla)

2-Uygulamaya Git! butonuna tıklayın

3-Aşağıya inip 'İndir' Butonuna Tıklayın ve 5 Saniye bekleyin

4-Zip içerisindeki *.exe Uzantılı dosyayı çalıstırın!

5-Ve işte bu kadar HAZIRSINIZ! Videoları izlemeyi unutmayın!

gdiz0H.png

1- Uygulama Nasıl Kullanılır? Link: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=FzTZ8bYIk0s[/ame]

2-Kendi API KEY'İMİ Nasıl Alırım? Link: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=8otLQWrnn6M[/ame]

3-Uygulamaya Nasıl API Katkısında Bulunabilirim? Link: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=vZB2ORjrCoM[/ame]

NH1Ovv.png

Daha Önceden benzerini yapmıştım fakat sorunlar vs. nedeniyle Proje son bulmustu bu sefer sizin de yardımlarınız olursa Programın devamlılıgı saglanacak insallah... API Katkısında bulunmayı unutmayınız! ha bu arada Proje son bulursa bile kendi apınızi kullanarak istediginiz gibi programı kullanabilirsiniz teşekkürler.

s60SEd.png

Programı Kullanırken tüm Sorumluluk size Aittir! Göndereceği SMS'ten tamamen Şahis Sorumludur! Hiçbir şekilde THT(TurkHackTeam.org/net) veya Programın Yapımcısı Sorumluluk Kabul Etmez!

Güncellendi lütfen yeni konuyu Ziyaret ediniz..
Yeni Konuya Gitmez için BURAYA TIKLAYINIZ.

Bİ'
LN9RRH.png
'ü Çok Görmeyiniz.

Bir Soru veya Sorununuz Olursa Çekinmeden Burdan Yazın veya PM Atın!

Konu,Program ve Link Kısaltma için Rhotav Nickli Yetkiliden(Senior Hunter)'dan İzin/Onay Alınmıştır!

Son düzenleme:

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Eline koluna sağlık kardeşim bide gönderdiğimiz sms isim verme olsa tadından yenmez

Yanıtınız için Teşekkürler!
Şuanda uygulama Sistemin Rastgele Test Başlıklarını kullanıyor (%80 'BICS' Rusya ya denedigimde 'SMSVERIFY' diye gönderiyor)

Fakat bunun dısında manuel mümkün değil sebebi ise Baslıklı SMS'ler için Yasal iznin olması gerekiyor! Elimde olsa eklerdim :D

İyi Forumlar!

parrhesia0

Katılımcı Üye
29 Ağu 2019
255
3
Sürümünüz eski diyor... sürümü güncelle yaptıktan sonra da aynı linke yönlendiriyor

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Arkadaslar bir baska Hack forumundan bir şahıs programın konusunu kopyalamıs ardından Ücretsiz olan bir programı Olmayan Lisans adı altında 10 TL ye satıyor... Bu nedenle Programı suan için Erişime engelledim Şahsa BAN atıldıktan sonra Konu ve program güncellenecektir Teşekkürler.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Arkadaslar bir baska Hack forumundan bir şahıs programın konusunu kopyalamıs ardından Ücretsiz olan bir programı Olmayan Lisans adı altında 10 TL ye satıyor... Bu nedenle Programı suan için Erişime engelledim Şahsa BAN atıldıktan sonra Konu ve program güncellenecektir Teşekkürler.

Eline sağlık dün denedim ancak çalışmadı en kısa sürede bekliyorum :)

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Program Güncellenmiştir - 10-12-2019 22:10

Yenilikler için Programı indirip Zip içerisindeki Sürüm Notları'nı Okuyunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.