[DEV] Uygun Fiyatlı Kaliteli Hosting Listesi

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Öncelikle Selamun Aleyküm TurkHackTeam Üyeleri.
Hosting Fiyatı araştımalarımdan sonra oluşturduğum bu listeyi arkadaşlarıma öneriyordum. TurkHackTeam'da biraz inceledikten sonra böyle liste bulamadım bende THT üyelerinde de faydalı olsun dedim eğer buna benzer konu varsa kusura bakmayın. Ben göremedim.

(Linklerde REF felan yoktur)
(Liste şirketin en ucuz hosting fiyatını verir)
(Ucuz ve kaliteli - Yani daha ucuzları vardır ama kesin markaları listeledim)

1- Hostinger: Aylık 6.49 TL yıllık ise 80 TL'ye çıkan hosting fiyatları. [10 GB SSD]
[En Düşük Paket] [Tıkla Git]

2- Zeta Bilişim: 99.99 dedikleri 100 TL yıllık hosting [1GB Disk Alanı][En Düşük Paket] [Tıkla Git]

3- TurHost: En düşük Paketin ismi 'mini' 43 TL Yıllık [1GB Disk Alanı][En Düşük Paket] -360 TL'ye kadar çıkar
[Tıkla Git]
4- Vargonen: En düşük Paketin ismi 'ekonomik hosting' fiyatı Yıllık 65 TL [1GB disk Alanı] [En Düşük Paket] - 655 TL'ye kadar çıkar. [Tıkla Git]

-Bu arada hepsinden daha önce alışveriiş yaptım hepsi güvenli rastgele dizilmedi bilginiz olsun :)

------------

Umarım İşinize yarar İyi Forumlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
FBBBilisim.tk büyük ihtimal scam site #ihbar kardeşim

Kardeşim daha önce kullandığım hatta halen kullandığım son 2 sitemin barındırıcısı fbbilisim.tk eğer öyle olsa konuyada yazmam acemi paket alıyorum ben hep hiç te sorun yaşamadım daha önce. zaten ödemeler SHOPİER alt yapısıyla sağlanıyor. siz onaylamadan para karşıya geçmiyor. konudan silmeme gerek var mı?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.