Çözüldü Devamsizlik 10 dami kalinir 10 bucukdami

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mained

Üye
17 May 2018
78
1
*.dmg
Okulda daha bugün bu konu hakkında konuştuk.
10 gün özürsüz olduğunda kalıyorsun. 20 günlük özürlü hakkın var.
Yanii, ikisinin toplamında 29.5 günü geçersen kalırsın. Her ne olursa olsun özürsüz 10 olduğunda kalırsın, özürlü 0 olsa bile.

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Hocam Sana En Net Cevabı Verim Sonra Konu Kilitleyebilirsin Benim Devamsızlığım 10 Gün Sınıfta Allaha Şükür Kalmadım Yani Kalmassın Ama 10.5 Oldumu Kalıyorsun 20 Günde Raporlu Hakkın Var Müdür Yardımcısıyla Bizzat Konuştum Bu Mevzuyu

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Okulun son günleri hiç bir hoca öğrencisini feda etmez yani onlar hal ve hareketlerinizi göz önünde bulundurarak kalıp kalmamanızı karar verecekler 1-2 günden bir şey olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.