devlet interneti

TUGURUGUL

Üye
6 Mar 2016
123
0
10
ben hastanede stajdayım ve bulunduğum serviste çok fazla boş zamanım oluyor ama bilgisayarlardaki internet ile hiç bir yere girilmiyo tht de dahil buna bir çözüm bulunabilinir mi ?

suçsa hiç bulaşmayayım stajımı yakmaya niyetim yok

TUGURUGUL

Üye
6 Mar 2016
123
0
10
Bence hiç bulaşma hastanenin interneti yerine bulunduğun çevrede başka ağlar varsa onlara bağlanmaya çalış.Bi internet için stajını yakmaya değmez.ayrıca suç teşkil eder girmen.
leptopu götüremiyom hastanenin kendi bilgisayarından girecektim laptopu götürürsem çok göze batarım olmaz
zaten son iki ay sıkayım dişimi bali yapacak bişey yok okulların kapanmasına iki ay kaldı :D :yaho1

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
hastahanenin pc sini yerel ağa bağlı değil mi? benim bildiğim hastahanelerde pc ler birbirine bağlı ve sürekli aralarında veri trafiği oluyor artık bir çok tahlil sonucu kağıtlar yerine yerel ağ üzerinden pc lere aktarılıyor. demek istediğim pc nin ip siyle oynayıp bu trafikten çıkarırsan veri akışı durabilir bu büyük sıkıntı çıkartır.

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Arkadaşlar yakalanirsa mac adresini felan degistirir böylelikte sistemdeki maç adresiyle uyuşmaz saten vpn programı kullanacağı için ip değişecek ama yani suç teşkil ediyor

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
senin yaptığın her halt hastanenin server makinasından kolayca tespit edilir bilgisayar adından.Kendini yakma. Bibbb kırık neti kullancam diye geleceğini yakma.normal interneti kullanıyor olsada hastane öyle herkeze görünür bir ağ değildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.