✎ Didaktik Kulübü ✎

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia

Didaktik Nedir?
Didaktik, Türk Dil Kurumu'na göre, eğitim bilimi anlamına gelen, Fransızca "didactique" kökenli bir isimdir. Öğretim yöntemlerini ele alan bilgi, öğretim bilgisi bakışı çerçevesinde kullanıldığı gibi, kısaca Öğretici şeklinde, bir sıfat olarak da kullanılmaktadır

0TX4QJ.gif

i1ct1A.jpg

0TX4QJ.gif

3z64BI.png

Alımlar Açılmıştır!

0TX4QJ.gif

t2pXI2.png

Didaktik Kulübü Ne Yapar?

Kulüp içinde belirlediğimiz forum içinde bulunan herhangi bir başlığı , belirlediğimiz kaynaklardan araştırma yapıyoruz. Araştırma sonucu farklı kaynaklardan topladığımız yazı ve görselleri tek bir metinde topluyoruz. Konuları özet bir şekilde okuyucuyu sıkmadan en saf hali ile yazmaya çalışıyoruz. Konularımız tamamen özgün olmalıdır araştırdığımız konuları en baştan kendimiz yazmalıyız ki okuduklarımızı daha iyi anlayalım.
Konu , makale vb. yazmayı seven arkadaşlarımızı aramıza bekleriz.....

0TX4QJ.gif

JV7liL.png

Kulübe yeni katılan üyeler ilk hafta görevlerinden muaftır. Onun haricinde haftalık 2 özgün konu görevimiz bulunmakta.

0TX4QJ.gif

1NdW5K.png

1- Kulüp Kuralları Ve Misyonu Harfiyen Geçerlidir.
2- Kulüp İçinde Üstlere Yapılan Saygısızlıklar Atılmaya Neden Olacaktır.
3- Kulübe 3 Hafta Üst Üste Katkısı Bulunmayan Üyeler Atılacaktır.
4- Kulüp Amacı Dışına Çıkan Üyeler Uyarı Alacaktır.

0TX4QJ.gif

LBguaA.png

'Leroy

0TX4QJ.gif

C8JIb9.png

-

0TX4QJ.gif

dA1AJz.png

Eklenecek.

0TX4QJ.gif

wCqhCr.png

Yapay Zeka Nedir?

Firewall Nedir?

MCV Nedir?

Linux Nedir?

0TX4QJ.gif

Hir2Ti.png

Zr1drY.gif

0TX4QJ.gif

ZQUzL5.png

Adınız:
Yaşınız:
Türk Hack Team Profil Linkiniz:
Telegram adresiniz(Telegram Link "@LeroyTHT " gibi):
Günlük aktiflik süreniz;

Başvuru FORMUNU Bana yani 'Leroy Adlı Lidere Özel mesaj yoluyla gönderiniz.

0TX4QJ.gif

8Q488A.png

Gerekli izinler ZuL-RaA kullanıcı adlı Kulüpler Genel Sorumlusu'ndan alındı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
124
3
xD
Arkadaşlar kulübe gelmek isteyen herkese yardımcı olurum. Forumu daha iyi öğrenmek isteyen, birşeyler öğrenmek isteyen herkesi bekleriz. Her türlü yardımı yaparız. Herkesi bekleriz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.