Diğer Kartlar Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,665
2,287
Wrong Side Of Heaven
1- Bu bölümde diğer kategorilere (Raspberry Pi, arduino vb) uymayan programlanabilir kartlar ile ilgili konularda döküman, yazılım ve açık kaynak kod paylaşım yapılacaktır.2- Diğer programlanabilir kartlar ile alakası olmayan konular açmak yasaktır.3- Eğer projelerinizi paylaşıyorsanız açık kaynak kodlu olarak paylaşmaya mümkün olduğunca özen gösterin.4- Bu bölümde de diğer bölümlerde olduğu gibi forum kuralları geçerlidir.
5- Forum kuralları ve bu bölümün kurallarına uymayan konular kaldırılacaktır.6- Yardım içerikli konu açmak yasaktır. (THT Yardım Merkezi'ni kullanınız.)7- Konu açmadan önce forumda arama yapınız. Aynı konudan birden fazla açılmamalıdır.8- Güncelliğini yitirmiş veya uygun olmayan konular için "İhbar" butonunu kullanınız.9- Paylaşılan linklerin güvenilirliğinden paylaşan kişi sorumludur. Zararlı dosya tespit edilirse cezai işlem uygulanır.10- Konu başlığı ve içeriği birbiriyle bağlantılı ve açıklayıcı olmalıdır.
+ Konularınızda Türkçe İmla Kurallarına dikkat ediniz.Yaptığınız her paylaşımda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.TürkHackTeam Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.