Mobil Dijital Denge Süre Kaydını Değiştirme

filolog6868

Yeni üye
14 Ocak 2019
31
0
Merhaba cihazım android 9 ve saf android root iznim var ve edxposed kurulu dijital denge google'ın yaptığı bir uygulama ne kadar baktığımızı gösteren bu uygulamanın bu süreyi değiştirmek istiyorum atıyorum instagram'a 1 saat bakmışım ben bunu yarım saat olarak düzenlemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ve dijital denge sistem uygulaması olarak geliyor

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Merhaba,

anlatmış olduğunuz durumu anlattım ama her hangi bir yazı veya kaynak bulamadım. Tahminimce bu ayarlamaları yapmak için android cihazın log kayıtlarına bakmanız gerekmekte ama buradan veri değiştirebilir misiniz veya bu şekilde oluyor mu bilemedim. Dijital dengeyi kapatabiliyorsun ama değerlerini değiştirme ile ilgili bir kaynak yok. Eğer sonrası için bir çözüm arıyorsan telefonuna sanal android kurabilirsin.

Bu konumda anlattım:

Rootlu Uygulamaları Rootsuz Çalıştırma Vmos Kurulum

ama bu seferde sanal makinayı kayıt edecektir şu kadar saat açık kaldı diyerek,yani gene bir çözüme ulaşamıyoruz. Yabancı kaynaklar dahil bir çok kaynak inceledim ama sorununuza bir yanıt yok maalesef. Sanırım değiştiremezsiniz

iyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.